Екскурсія вихованців ГПД до шкільної бібліотеки

Учні 1-А та 1-Б класів, які відвідують групу подовженого дня, залюбки пішли на екскурсію до шкільної книгозбірні.

Діти були вражені кількістю літератури, адже бібліотека – це дім, де живуть книги.

Відвідувачам дозволити гортати, роздивлятися усі видання, що були в читальному залі. Привітна бібліотекар Ходневич С.І. запропонувала дітям похвалитися своїм умінням читати й фантазувати.    Виявляється, що всі першокласники вміють читати: хтось реченнями, інші - словами, деякі складами чи літерами, але усі чудово складають історії за переглянутими малюнками.  А спробуйте ви розгорнути ілюстровану книгу і запитати: «Що я тут бачу?». Правда ж не легко?

А ще напередодні дітям спільно з батьками було запропоновано долучитися до акції «Подаруй книгу бібліотеці», приурочену до Всеукраїнського дня бібліотек. Учні з великим задоволенням і гордістю несли кожен свою книгу, аби поповнити читацький арсенал.

Наступного дня після екскурсії вихованці ГПД запитували, чи можна піти до бібліотеки.    Отже, у школі підростають справжні поціновувачі КНИГИ.

Вихователь ГПД Чайковська О.М.