Виховуємо патріотів у ГПД

Живемо ми в Україні

Тут нива жовта, небо синє.

Ці славетні кольори

Мають наші прапори.

І мова наша чиста

Славетна та барвиста.

21 листопада 2018 року в групі подовженого дня першокласників відбувся презентаційний виховний захід на тему: «Прапор нашої країни має колір жовто-синій».

Спочатку діти чемно привітали гостей, а також познайомились з Патріотом – героєм, що до них завітав. На занятті учні створювали асоціативний кущ , щоб визначити, кого можна назвати справжнім громадянином. Переконували присутніх, що кожен з них також є патріотом нашої держави – України, оскільки живе тут, розмовляє українською мовою, одягає національний одяг, та шанує традиції, поважає державні символи, цінує працю народу. Після патріотичної руханки першокласники приступили до практичної роботи: власноруч виготовляли прапорці з картону та дрібно нарізаних ниток жовтого та синього кольорів. Підсумовуючи роботу на занятті, вихованці ГПД з прапорцями в руках виконали пісню Тіни Кароль «Україна – це я»!

Вихователь ГПД Чайковська О.М.