Урок трудового навчання для юних майстрів

23 січня на уроці трудового навчання хлопці 5-б класу разом із Полюховичем Михайлом Павловичем вчилися добирати фанеру та економно розмічати її обраним способом. Ознайомилися із видами графічних зображень та   виготовили фігуру тваринки на підставці, використовуючи розмічальні інструменти, пристосування та шаблони. Вчитель цитував народну мудрість: «Сім раз відміряй, один раз відріж» та забезпечив можливість вибору кожним учнем шаблону фігурки тварини. Хлопці випилювали деталі виробів старанно, зосереджено і акуратно. Цікавість та азарт п’ятикласників, вчительська підтримка учнів у моменти невдач забезпечили позитивну атмосферу на уроці. Прибравши робочі місця, учні з гордістю презентували свої вироби.

ЗДНВР Сорока І.А.