Запрошуємо в перший клас до НВК №14

Увага! Триває набір учнів до 1-х класів НВК №14.

Наш заклад славиться не лише найкращими у місті умовами, але й затишною родинною атмосферою. У школі вирує цікаве розмаїте життя. Ми бачимо в кожній дитині особистість.

Прийом заяв триває з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 17:00. Для зарахування дитини до школи батькам необхідно подати в приймальню закладу наступні документи:

•             -  заяву на ім’я директора школи;
  •             -  копію свідоцтва про народження дитини;
  •             - медичну картку встановленого зразка (оригінал картки із заключенням лікаря-педіатра та завідуючого поліклінікою), подається у червні-серпні 2017 року.
  •          Адміністрація закладу повідомляє, що у 2017-2018 н.р. в закладі буде відкрито класи, учні яких навчатимуться за науково-педагогічним проектом «ІнтелектУкраїни». Навчання в таких класах відбуватиметься за апробованими інноваційними методиками. Учні вивчатимуть іноземну мову з 1-го класу за программою для спеціалізованих шкіл (3 години на тиждень). Детальну інформацію можна отримати на сайті www.intellect-ukraine.org .

Набір учнів до школи здійснюється згідно почерговості подачі заяв.