Увага всім!

Україна - в першій десятці країн Європи за поширеністю булінгу з-поміж 11-15-річних школярів, тому стартував проект Міністерства освіти «Безпечна школа». Завданням проекту є спроба захистити дітей від шкільного і кібербулінгу.

Нормативно-правова база:

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)"

Із Кодексу України про адміністративні порушення

Наказ від 01.09.2020 №112 "Про створення постійно діючої комісії з розгляду випадків булінгу та затвердження плану заходів на запобігання та протидію булінгу в закладі"

Що потрібно знати про булінг

Правила поведінки здобувачів освіти

План роботи НВК № 14 з протидії булінгу

Процедура подання учасниками освітнього процесу заяв про випадки булінгу в закладі освіти

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу

Корисні поради:

Як батькам і школі запобігти булінгу

Як допомогти дитині, яка стала жертвою булінгу