Свято Миколая 2016

19 грудня пройшла музична розвага, присвячена дню Святого Миколая. День cвятого Миколая - одне з найулюбленіших свят для дітвори. Кожен малюк в цей день мріє про солодкий гостинець - довгоочікуваний подарунок від Миколая. Музичний керівник підготувала спільно з вихователями та учнями закладу цікаву розвагу, яка вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Діти потрапили в атмосферу казки, де  є боротьба добра зі злом, і добро, звичайно ж, перемагає. Малята співали пісні про Чудотворця, були безпосередньо задіяні у виставі. Святий Миколай завітав у гості та щиро привітав дітвору дитячого садка, побажав, щоб здійснились всі їхні мрії і презентував кожному подарунки, які малюки самостійно шукали під подушками.