Лічильник відвідувачів

Попередній тижденьПопередній тиждень4332
За місяцьЗа місяць289230

Урок 4 фізика 11 клас

Опрацювати теорію з теми «Протонно-нейтронна модель атомного ядра. Ядерні сили. Енегрія зв’язку» доцільно в підручнику (Фізика 11 клас за редакцією В.Г. Бар’яхтара, С. О. Довгого ) параграф 39 с. 224 .

Розпочати рекомендую з матеріалів:

Натисніть тут

або

Продовжимо

Навчимося розв’язувати задачі

Натисни тут

Щоб перевірити свої знання після опрацювання матеріалу,пройдіть тест(розпочніть, натиснувши на кнопку "тестування"):

Домашнє завдання: прочитатипараграф 39 с. 224;

виконати вправу 39 № 1, 4 с.229

Фото розв’язаних задач та скріншоти екрану з сертифікатами про пройдене тестування чекаю на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Урок 3 для 11 класу

Опрацювати теорію з теми «Квантово-оптичні генератори (Лазери)» доцільно в підручнику (Фізика 11 клас за редакцією В.Г. Бар’яхтара, С. О. Довгого ) параграф 38 с. 219 .

Також рекомендую матеріали:

Натисніть тут

або презентація одинадцятикласниці

Про застосування на практиці

Натисни тут

Скріншоти екрану з сертифікатами про пройдене тестування чекаю на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Фізика для 11 класу

Опрацювати теорію з теми «Дослід Е. Резерфорда. Постулати Н. Бора. Електричні рівні атома» доцільно в підручнику (Фізика 11 клас за редакцією В.Г. Бар’яхтара, С. О. Довгого ) параграф 36 с. 210 .

Також рекомендую презентації:

або робота одинадцятикласника

Натисни тут

Щоб перевірити свої знання після опрацювання матеріалу, пройдіть тест (розпочніть, натиснувши на кнопку "тестування"):

Розв’яжіть задачі 3,4 з вправи 36 на с.214

Фото розв’язаних задач та скріншоти екрану з сертифікатами про пройдене тестування чекаю на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Урок 2 для 11 класу

Опрацювати теорію з теми «Види спектрів. Основи спектрального аналізу» доцільно в підручнику (Фізика 11 клас за редакцією В.Г. Бар’яхтара, С. О. Довгого ) параграф 37 с. 215 .

Також рекомендую матеріали:

або презентація одинадцятикласниці

Розв’яжіть задачі 2, 3 з вправи 37 на с.219

Фото розв’язаних задач та скріншоти екрану з сертифікатами про пройдене тестування чекаю на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.