Лічильник відвідувачів

Попередній тижденьПопередній тиждень344
За місяцьЗа місяць325836

Урок 9 фізика для 11 класу

Ми опрацювали матеріали з фізики за 11 клас. Оцінки за всі прислані вами роботи будуть виставлені в журнал. Щоб повторити вивчений матеріал, отримати додаткову оцінку, проявити творчість пропоную виконати проєкт у вигляді презентації (за бажанням). Коротку інструкцію та орієнтовні теми можна переглянути тут.

Ваші роботи чекаю до 27.05 на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   Обов’язково вказувати прізвище учня.

Підготувала вчитель фізики Ірина Сорока.

Підсумковий тест

натисніть тут

Буде відкритим до 15:00

Бажаю успіху!

Урок 7 фізика для 11 класу

Опрацювати теорію з теми «Ланцюгова реакція поділ ядер урану. Термоядерні реакції» доцільно в підручнику (Фізика 11 клас за редакцією В.Г. Бар’яхтара, С. О. Довгого ) параграф 42 с. 241 .

Розпочати рекомендую з матеріалів:

Про атомні електростанції:

Або

Навчимося робити задачі:

І ще

Натисни тут

Щоб перевірити свої знання після опрацювання матеріалу,пройдіть тест(будьте уважні можна пройти тільки 1 раз):

Домашнє завдання: прочитати  параграф 42 с. 236;

виконати задачі:

1. Жоліо-Кюрі опромінювали алюміній 2713Al альфа-частинками, внаслідок цього випромінювався нейтрон і утворювалося штучно радіоактивне ядро. Це ядро випромінювало β+ -частинку. Запишіть цю реакцію.

2. Під час бомбардування ізотопу азоту 147N нейтронами утворюється ізотоп вуглецю 146С , який виявляється β -радіоактивним. Написати рівняння обох реакцій

3.На атомній електростанції за 1 рік витрачається m=19,2кг урану 235U . Ураховуючи, що при кожному акті розпаду ядра 235U вивільняється енергія W=200МеВ і коефіцієнт корисної дії при виробленні електроенергії дорівнює η = 25%, знайти електричну потужність атомної електростанції. (Відповідь: N =125 MВт.)

Натисни тут

Фото розв’язаних задач та скріншоти екрану зсертифікатами про пройдене тестуваннячекаю на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Урок 8 фізика для 11 класу

Опрацюємо тему «Елементарні частинки» читаємо підручник (Фізика 11 клас за редакцією В.Г. Бар’яхтара, С. О. Довгого ) параграф 43 с. 247 .

Натисни тут

Щоб перевірити свої знання після опрацювання матеріалу, пройдіть тест (будьте уважні можна пройти тільки 1 раз):

Натисни тут

Готуємося до тематичного тесту,  який буде проведено 19.05 з 13:00 до 14:00.

Опрацюємо тему «Розв’язування задач. Енергетичний вихід ядерних реакцій.»

Розпочати рекомендую з повторення матеріалів:

Розв’язуємо задачі:

Домашнє завдання: прочитати  параграф 43 с. 247;

виконати задачі:

1. Напишіть позначення якого не вистачає. Який енергетичний вихід даної реакції?

?+ 11Н=2211Na+42He

Фото розв’язаних задач та скріншоти екрану зсертифікатами про пройдене тестування чекаю на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Урок 6 фізика для 11 класу

Опрацювати теорію з теми «Отримання та застосування радіонуклідів. Методи реєстрації йонізуючого випромінювання» доцільно в підручнику (Фізика 11 клас за редакцією В.Г. Бар’яхтара, С. О. Довгого ) параграф 41 с. 236 .

Розпочати рекомендую з матеріалів:

Про методи реєстрації:

Натисни тут

Щоб перевірити свої знання після опрацювання матеріалу, пройдіть тест (будьте уважні можна пройти тільки 1 раз; розпочніть, натиснувши на кнопку "тестування"):

Домашнє завдання: прочитати  параграф 41 с. 236;

виконати задачі:

Натисни тут

Фото розв’язаних задач та скріншоти екрану з сертифікатами про пройдене тестування чекаю на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.