Лічильник відвідувачів

Учитель Лук’яник О.Б.

Зворотній зв’язок: вайбер +380683384504, mail: vona1945 @ukr.net

Урок 3

Повторення теми : Солі, їх поширення в природі. Середні й кислі солі.

Поняття про жорсткість води та способи її усунення.

Шановні одинадцятикласники! Повторіть теоретичний матеріал з теми «Солі, їх поширення в природі. Середні й кислі солі. Поняття про жорсткість води та способи її усунення» за підручником – параграф 27,28

Про солі та жорсткість води дізнайтесь тут   також   тут

Заповніть конспект уроку №43,44 (ст. 66) в зошиті з друкованою основою

Домашнє завдання

Щоб перевірити свої знання після опрацювання матеріалу, пройдіть тест (розпочніть, натиснувши на кнопку "тестування")  натиснути тут

Фото скріншоту екрану з сертифікатами про пройдене тестування чекаю на електронну адресу vona1945@ukr.net до 16.04. Обов’язково вказати прізвище учня.

Урок 3

Тема 3.Силікати. Сучасні силікатні матеріали

Опрацюйте теоретичний матеріал на тему «Сучасні силікатні матеріали» за підручником – параграф 31.

Дізнатись про силікати, сучасні силікатні матеріали можна тут також   тут

Домашнє завдання

Заповніть урок № 45 у зошиті з друкованою основою.

Щоб перевірити свої знання після опрацювання матеріалу, пройдіть тест (розпочніть, натиснувши на кнопку "тестування")  натиснути тут

Завдання 2 хімія для 11 класу

Хімія 11 клас

Дистанційне навчання (30.03 – 03.04.2020)

Учитель Лук’яник О.Б.

Зворотній зв’язок: вайбер +38068 33 84 504, mail: vona1945@ukr.net

Урок 1

Тема 1. Основи. Властивості, застосування гідроксидів Натрію і Кальцію

Опрацюйте теоретичний матеріал на тему «Основи. Властивості, застосування гідроксидів Натрію і Кальцію», за підручником – параграф 2(автор Ярошенко О.Г.)

Перегляньте відповідну презентацію - тиснути тут

Домашнє завдання

Заповніть конспект уроку №41,42 в зошиті з друкованою основою.

Фото розв’язаного 5-го та 6-го завдання уроку № 41 (ст. 63) в робочому зошиті чекаю на електронну адресу vona1945@ukr.net до 3.04. Обов’язково вказати прізвище учня.

Урок 2

Тема 2. Солі, їх поширення в природі. Середні й кислі солі. Поняття про жорсткість води та способи її усунення.

Опрацюйте теоретичний матеріал на тему «Солі, їх поширення в природі. Середні й кислі солі», за підручником – параграф 27 та «Жорсткість води та способи її усунення» – параграф 28  (автор Ярошенко О.Г.)

Заповніть конспект уроку № 43, 44 (ст. 66) в зошиті з друкованою основою.

Домашнє завдання

Щоб перевірити свої знання, після опрацювання матеріалу, пройдіть тест (розпочніть, натиснувши на кнопку "тестування") - натиснути тут

Обов’язково вказати прізвище учня.

Підготувала вчитель хімії Ольга Лук’яник

Хімія для 11 класу

Завдання 1.Опрацюйте теоретичний матеріал на тему «Алюміній: фізичні та хімічні властивості. Сполуки алюмінію», за підручником – параграф 23 (автор Ярошенко О.Г.), виконайте домашнє завдання: у зошиті з друкованою основою   урок 35.

Завдання 2.Опрацюйте теоретичний матеріал на тему «Ферум.Залізо. Сполуки Феруму», за підручником – параграф 24 (автор Ярошенко О.Г.), виконайте домашнє завдання: у зошиті з друкованою основою   урок 36.

У разі потреби скористайтеся матеріалами електронного ресурсу  https://naurok.com.ua/prezentaciya-do-uroku-ferum-yak-predstavnik-metalichnih-elementiv-3264.html

Підготувала вчитель хімії Ольга Лук’яник