Головне меню

Авторизація

Лічильник відвідувачів

СьогодніСьогодні667
ВчораВчора682
За тижденьЗа тиждень1349
Попередній тижденьПопередній тиждень4326
За місяцьЗа місяць289224

Українська література для 6 класів урок 4

Шановні учні 6-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови та літератури на період із 06.04 до 10.04. 2020 р.

Навчитися виразно читати байки Л. Глібова за підручником (автор – Авраменко О.М.) – с. 234 – 240. Усно відповідати на запитання після творів :    1 - 10 (с. 237), 1 – 11 (с. 240 - 241). Створити ілюстрацію до однієї з байок (за бажанням).

До вашої уваги аудіокниги за посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?v=MulQQ2PkbLw

https://www.youtube.com/watch?v=ol5CrCymi0c

https://www.youtube.com/watch?v=A4zHzKfzaTc

Світлини виконаних у класних зошитах домашніх робіт надіслати електронною поштою на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підготувала Світлана Кондрашова, учитель української мови та літератури

Українська література для 6 класів урок 3

Шановні учні 6-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української  літератури на період із 30.03 до 03.04.  2020 р.

Зайти за посиланнями й виконати контрольні тести (всього 25) на тему «Я і світ (І. Жиленко, І.Калинець,   Е. Андієвська). Пригоди й романтика            (В. Нестайко, Я. Стельмах, Л. Воронина). Тест».

https://naurok.com.ua/test/povtorennya-ya-i-svit-33143.html

https://naurok.com.ua/test/prigodi-i-romantika-kontrolniy-test-73788.html

Світлини виконаних у класних зошитах контрольних робіт надіслати електронною поштою на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прочитати матеріал за підручником (автор – Авраменко О.М.) –с.233, 236. До зошитів виписати визначення слів «сатира», «гумор», «мораль», «байка». Усно відповісти на запитання після статті (с.237).

Підготувала Світлана Кондрашова, учитель української мови та літератури

Українська література для 6 класів

Шановні учні 6-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української  літератури на період із 16.03 до 20.03. 2020 р.

       Прочитайте повість Я. Стельмаха «Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера» повністю (за додатковими джерелами) або скорочено за шкільним підручником (автор Авраменко О.М.) та виконайте домашнє завдання: напишіть есе на тему «Яким я бачу справжнього друга» (за прочитаним твором) або опишіть свої думки у робочому зошиті про те, чого навчила вас повість «Митькозавр з Юрківки…» (3-5 речень).

Аудіокнига «Митькозавр з Юрківки, або химера лісового озера»

натисніть тут 

Світлини виконаних домашніх завдань, запитання, пропозиції тощо прошу надсилати електронною поштою.

Електронна адреса вчителя Кондрашової С.А.   03041977@i.ua   або у вайбері

Підготувала Світлана Кондрашова, вчитель української мови та літератури

Українська література для 6 класів урок 2

Шановні учні 6-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української літератури на період із 23.03 до 27.03. 2020р.

Прочитати повість Лесі Ворониної «Таємне товариство боягузів, або Засіб від переляку № 9» в повному обсязі за посиланням:

натисніть тут

або скорочено за підручником – с. 186-227 (автор Авраменко О.М.).

Можна скористатися аудіокнигою за посиланням:

натисніть тут

         Виписати з підручника до зошита визначення з теорії літератури: сюжет, експозиція, зав’язка, розвиток дії, кульмінація, розв’язка.

         Усно виконати навчальний тест і відповісти на запитання (с.229-230).

Світлини виконаних домашніх завдань, запитання, пропозиції тощо прошу надсилати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підготувала Світлана Кондрашова, учитель української мови та літератури

Розроблено Римар Віктор Олексійович.