Лічильник відвідувачів

Попередній тижденьПопередній тиждень1794
За місяцьЗа місяць334713

Українська мова для 6-Б класу урок 7

Шановні учні 6-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови на період із 11.05 до 15.05 2020 р.

Виконайте контрольну роботу № 8 «Повторення в кінці року», перейшовши за посиланням:

Світлини виконаних у класних зошитах контрольних і   домашніх робіт надіслати електронною поштою на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Українська мова для 6-Б класу урок 6

Шановні учні 6-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови  на період із 27.04 до 01.05. 2020 р.

Повторити теоретичний матеріал – параграфи 58 - 61 за підручником із української мови для учнів 6 кл. (автори Єрмоленко С. Я., Сичова В.Т., Жук М. Г.), підготуватися до контрольної роботи №7 «Морфологія. Займенник».

Скориставшись нижчеподаним посиланням, виконати контрольну роботу «Морфологія. Займенник. Тест.»

Світлини виконаних у класних зошитах контрольних тестів, домашніх робіт надіслати електронною поштою на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Українська мова для 6-Б класу урок 4

Шановні учні 6-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови на період із 06.04 до 10.04. 2020 р.

Повторити теоретичний матеріал – параграфи 58 - 60 за підручником з української мови для учнів 6 кл. (автори Єрмоленко С.Я., Сичова В.Т.,  Жук М.Г.).

Написати навчальний твір-розповідь з елементами роздуму в художньому стилі на одну з тем:

1) «Що я роблю для здійснення своєї мрії»;

2) «У чому полягає гідність людини»;

3) «Що важливіше – наполегливість чи скромність?».

У висловленні використати займенники різних розрядів, підкреслити їх у творі.

Світлини виконаних у класних зошитах домашніх робіт надіслати електронною поштою на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Українська мова для 6-Б класу урок 5

Шановні учні 6-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови на період із 13.04 до 17.04 2020 р.

Опрацювати теоретичний матеріал – параграф 61 за підручником з української мови для учнів 6 кл.(автори Єрмоленко С.Я., Сичова В.Т.,           Жук М.Г.), виконати усно «Завдання для самоперевірки» (с. 227-228).

Написати в робочому зошиті контрольний письмовий твір-розповідь з елементами роздуму в художньому стилі на одну з тем:

1) «Що я роблю для здійснення своєї мрії;

2) «У чому полягає гідність людини»;

3) «Що важливіше – наполегливість чи скромність?».

Обсяг висловлення – 1-1,5 ст.

Світлини виконаних у класних зошитах контрольних творів надіслати електронною поштою на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Українська мова для 6 класів урок 3

Шановні учні 6-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови на період із 30.03 до 03.04. 2020 р.

Опрацювати теоретичний матеріал – параграфи 58- 60, виконати письмово вправу 518 (с.224) за підручником з української мови для учнів 6 кл.(автори Єрмоленко С.Я., Сичова В.Т., Жук М.Г.).

Світлини виконаних у класних зошитах вправ  надіслати електронною поштою на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.