Лічильник відвідувачів

Попередній тижденьПопередній тиждень4340
За місяцьЗа місяць289238

Українська мова для 6-Б класу урок 4

Шановні учні 6-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови на період із 06.04 до 10.04. 2020 р.

Повторити теоретичний матеріал – параграфи 58 - 60 за підручником з української мови для учнів 6 кл. (автори Єрмоленко С.Я., Сичова В.Т.,  Жук М.Г.).

Написати навчальний твір-розповідь з елементами роздуму в художньому стилі на одну з тем:

1) «Що я роблю для здійснення своєї мрії»;

2) «У чому полягає гідність людини»;

3) «Що важливіше – наполегливість чи скромність?».

У висловленні використати займенники різних розрядів, підкреслити їх у творі.

Світлини виконаних у класних зошитах домашніх робіт надіслати електронною поштою на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Українська мова для 6 класів урок 3

Шановні учні 6-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови на період із 30.03 до 03.04. 2020 р.

Опрацювати теоретичний матеріал – параграфи 58- 60, виконати письмово вправу 518 (с.224) за підручником з української мови для учнів 6 кл.(автори Єрмоленко С.Я., Сичова В.Т., Жук М.Г.).

Світлини виконаних у класних зошитах вправ  надіслати електронною поштою на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Українська мова для 6 класів

Шановні учні 6-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови  на період із 16.03 до 20.03. 2020 р.

Опрацюйте теоретичний матеріал на тему «Відмінювання та правопис числівників»

натисни тут

Домашнє завдання. За підручником (автори Єрмоленко С.Я., Сичова В.Т.,   Жук М.Г.) опрацюйте теоретичний матеріал (параграфи 56, 57), виконайте вправи 476, 480 (письмово).

Перегляньте презентацію «Уживання числівників для позначення часу, дат»; виконайте завдання, запропоновані в ній (за бажанням).

Натисни тут

Домашнє завдання :складіть «Календар родинних свят», узявши за основу дати народження своїх родичів.

Чекаю ваші роботи у вайбері.

Підготувала Світлана Кондрашова, вчитель української мови та літератури

Українська мова для 6 класів урок 2

Шановні учні 6-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови  на період із 23.03 до 27.03. 2020 р.

Повторити теоретичний матеріал – параграфи 56 і 57, виконати усно вправу 481(с.207-208) за підручником з української мови для учнів 6 кл.(автори Єрмоленко С.Я., Сичова В.Т., Жук М.Г.).

Виконати контрольний тест - Перевірка знань учнів з теми "Числівник. Відмінювання числівників. Позначення часу"

Контрольний тест

Світлини виконаних домашніх завдань, запитання, пропозиції тощо прошу надсилати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.