Лічильник відвідувачів

Попередній тижденьПопередній тиждень4331
За місяцьЗа місяць289229

Українська література для 7 класів урок 4

Шановні семикласники! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української  літератури на період із 06.04 до 10.04.          2020 р.

Повторіть навчальний матеріал за підручником (автор – Коваленко Л.Т.) – с.157-221 і виконайте контрольну роботу №5 на тему «Ти знаєш, що ти – людина…», зайшовши за посиланням:

Світлини виконаних у класних зошитах навчальних і контрольних робіт надіслати електронною поштою на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підготувала Світлана Кондрашова, вчитель української мови та літератури

Українська література для 7 класів урок 3

Шановні семикласники! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української літератури на період із 30.03 до 03.04. 2020 р.

Напишіть контрольний письмовий твір-роздум у публіцистичному стилі на тему «У чому полягає суть людського життя?» (за повістю Марини Павленко «Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських») обсягом 1,5 сторінки.

Світлину з власним висловленням, оформленим у робочому зошиті, надішліть електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Повторіть навчальний матеріал за підручником (автор – Коваленко Л.Т.) – с.157-221 і підготуйтеся до контрольної роботи №5 на тему «Ти знаєш, що ти – людина…».

Підготувала Світлана Кондрашова, учитель української мови та літератури

Українська література для 7 класів

Шановні учні 7-х класів! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української літератури на період із 16.03 до 20.03. 2020 р.

Прочитайте повість Марини Павленко «Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських» повністю (за додатковими джерелами) або скорочено за підручником (автор Коваленко Л.Т.); усно виконайте завдання рубрики «Поміркуй над прочитаним» (1-9, с. 214), письмово – рубрика «Твої літературні проекти» (с.214, за бажанням).

Світлини  виконаних домашніх завдань, запитання, пропозиції тощо прошу надсилати електронною поштою.

Українська література для 7 класів урок 2

Шановні семикласники! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української літератури на період із 23.03 до 27.03.   2020р.

Складіть письмовий твір-роздум у публіцистичному стилі на тему          «У чому полягає суть людського життя?» (за повістю Марини Павленко «Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських»)обсягом 1,5 сторінки.

Прочитайте новелу Любові Пономаренко «Гер переможений» за підручником, с.217-219(автор Коваленко Л.Т.), дайте усні відповіді на запитання рубрики «Поміркуй над прочитаним» (с.219-220). Випишіть до зошита визначення з теорії літератури «новела» (с.217).

Світлини виконаних домашніх завдань, письмових творів-роздумів, запитання, пропозиції тощо прошу надсилати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підготувала Світлана Кондрашова, учитель української мови та літератури