Головне меню

Авторизація

Лічильник відвідувачів

СьогодніСьогодні120
ВчораВчора137
За тижденьЗа тиждень257
Попередній тижденьПопередній тиждень4587
За місяцьЗа місяць351029

Українська література для 7 класів урок 7

Шановні семикласники! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української літератури на період із 12.05 до 15.05 2020 р.

Виконайте контрольну роботу № 6 «Ми - українці», перейшовши за посиланням:

https://naurok.com.ua/kontrolna-robota-mi-ukra-nci-ii-chastina-177308.html

Світлини виконаних у класних зошитах контрольних робіт надіслати електронною поштою на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підготувала Світлана Кондрашова, учитель української мови та літератури

Українська література для 7 класів урок 6

Шановні семикласники! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української літератури на період із 27.04 до 01.05 2020 р.

Опрацюйте навчальний матеріал за підручником (автор – Коваленко Л.Т.) – с. 236-260 і виконайте усно завдання, що міститься в рубриці «Література в колі мистецтв» (с.260).

До вашої уваги аудіокнига:

https://www.youtube.com/watch?v=nlXLp9yGgTU

Світлини виконаних у класних зошитах домашніх робіт надіслати електронною поштою на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підготувала Світлана Кондрашова, учитель української мови та літератури

Українська література для 7 класів урок 4

Шановні семикласники! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української  літератури на період із 06.04 до 10.04.          2020 р.

Повторіть навчальний матеріал за підручником (автор – Коваленко Л.Т.) – с.157-221 і виконайте контрольну роботу №5 на тему «Ти знаєш, що ти – людина…», зайшовши за посиланням:

https://naurok.com.ua/kontrolna-testova-robota-ukra-nska-literatura-7-klas-ti-znaesh-scho-ti---lyudina-151997.html

Світлини виконаних у класних зошитах навчальних і контрольних робіт надіслати електронною поштою на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підготувала Світлана Кондрашова, вчитель української мови та літератури

Українська література для 7 класів урок 5

Шановні семикласники! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української  мови  та літератури на період із 13.04 до 17.04 2020 р.

Опрацюйте навчальний матеріал за підручником (автор – Коваленко Л.Т.) – с.224-228 і виконайте усно завдання 1-7, що містяться в рубриці «Поміркуй над прочитаним» (с.228).

До вашої уваги аудіокниги:

https://www.youtube.com/watch?v=aoM3mdGlOII

https://www.youtube.com/watch?v=EOVM-b4mIuw

Світлини виконаних у класних зошитах домашніх робіт надіслати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підготувала Світлана Кондрашова, учитель української мови та літератури

Українська література для 7 класів урок 3

Шановні семикласники! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української літератури на період із 30.03 до 03.04. 2020 р.

Напишіть контрольний письмовий твір-роздум у публіцистичному стилі на тему «У чому полягає суть людського життя?» (за повістю Марини Павленко «Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських») обсягом 1,5 сторінки.

Світлину з власним висловленням, оформленим у робочому зошиті, надішліть електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Повторіть навчальний матеріал за підручником (автор – Коваленко Л.Т.) – с.157-221 і підготуйтеся до контрольної роботи №5 на тему «Ти знаєш, що ти – людина…».

Підготувала Світлана Кондрашова, учитель української мови та літератури

Розроблено Римар Віктор Олексійович.