Лічильник відвідувачів

Попередній тижденьПопередній тиждень4345
За місяцьЗа місяць289243

Українська мова для 7 класів урок 4

Шановні семикласники! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови на період із 06.04 до 10.04. 2020 р.

Опрацюйте матеріал підручника (автори Заболотний О.В.,  Заболотний В.В.) – Тема 15 ( с.233-236), виконайте вправу 623 (с.235) письмово.

Опрацюйте матеріал підручника (автори Заболотний О.В.,         Заболотний В.В.) – Тема 9 ( с. 227) і напишіть у робочому зошиті контрольний письмовий твір-розповідь у художньому стилі про виконання автором улюбленої справина одну із запропонованих у параграфі тем.

Світлини виконаних у класних зошитах навчальних і контрольних робіт надіслати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підготувала Світлана Кондрашова, вчитель української мови та літератури

Українська мова для 7 класів урок 3

Шановні семикласники! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови  на період із 30.03 до 03.04.     2020 р.

Зайдіть за посиланням і виконайте контрольний тест на тему «Прислівник» у класному зошиті або онлайн

Світлини з результатами тесту надішліть електронною поштою на адресу:03041977@i.ua

Опрацюйте матеріал підручника (автори Заболотний О.В.,        Заболотний В.В.) – параграфи 42-44, виконайте вправу 468 (завдання II) письмово.

Підготувала Світлана Кондрашова, учитель української мови та літератури

Українська мова для 7 класів

Шановні учні 7-х класів! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови на період із 16.03 до 20.03. 2020 р.

Повторіть теоретичний матеріал на тему «Ступені порівняння прислівників» за підручником (автори Заболотний О.В., Заболотний В.В.) – параграф 33; виконайте усно вправу 346 (поясніть роль вищого та найвищого ступенів порівняння прислівників у тексті).

За бажанням скористайтеся матеріалами електронного ресурсу

натисніть тут

Опрацюйте теоретичний матеріал на тему «Творення прислівників» за підручником – параграф 34, виконайте домашнє завдання: вправа 355, с.128 (письмово; коротка відповідь).

У разі потреби скористайтеся матеріалами електронного ресурсу

натисніть тут

Опрацюйте теоретичний матеріал на тему «Правопис прислівників» за підручником (параграфи 35 - 40), виконайте вправу 405, с.142 (письмово) або 419, с.146 (письмово) на вибір. Окрім цього, можете скористатися додатковими джерелами при вивченні навчального матеріалу з теми. До вашої уваги відеоурок за електронним посиланням

натисніть тут

Світлини виконаних домашніх завдань, запитання, пропозиції тощо прошу надсилати електронною поштою або у вайбер.

Адреса електронної скриньки вчителя Кондрашової С.А.

Підготувала Світлана Кондрашова, вчитель української мови та літератури

Українська мова для 7 класів урок 2

Шановні семикласники! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови на період із 23.03 до 27.03. 2020 р.

Виконайте вправу 559 (I-V завдання), с.221-222 за підручником (автори Заболотний О.В., Заболотний В.В.).

Ознайомтеся з матеріалами Теми 14. Анотація за підручником (с.232-233) й виконайте письмово вправу 621 (складіть анотацію на одну книгу з використанням прислівників, підкресліть їх як члени речення).

Світлини виконаних домашніх завдань, письмових творів-роздумів, запитання, пропозиції тощо прошу надсилати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підготувала Світлана Кондрашова, учитель української мови та літератури