Лічильник відвідувачів

Підсумковий тест 8-А клас

Підсумковий тест

Натисни тут

Завдання будуть доступними з 13:00 до 14:00.

Надіюсь на вашу чесність та добропорядність.

Бажаю успіхів.

Ми опрацювали матеріали з фізики за 8 клас. Оцінки за всі прислані вами роботи будуть виставлені в журнал. Щоб повторити вивчений матеріал, отримати додаткову оцінку, проявити творчість пропоную виконати проєкт у вигляді презентації (за бажанням). Коротку інструкцію та орієнтовні теми можна переглянути тут.

Ваші роботи чекаю до 27.05 на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Обов’язково вказувати прізвище учня.

Підготувала вчитель фізики Ірина Сорока.

Урок 9

Опрацювати теорію з теми «Електричний струм у газах» можна в підручнику (Фізика 8 клас за редакцією В.Г. Бар’яхтара, С. О. Довгого ) параграф 39, 40 с. 208-217.

Корисні відеоматеріали:

і ще

або

Нитисніть тут

Розмістіть фотографії по видах газових розрядів

Перевір себе

Щоб перевірити свої знання після опрацювання матеріалу, пройдіть тест (будьте уважні можна пройти тільки 1 раз):

Натисни тут

Готуємося до підсумкового тесту за темою "Електричний струм" (починаючи з послідовного з’єднання, параграфи 31-40), який відбудеться 21.05 з 13:00 до 14:00

Чекаю запитання та пропозиції на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Обов’язково вказувати прізвище учня.

Урок 7

Опрацювати теорію з теми «Електричний струм у металах» можна в підручнику (Фізика 8 клас за редакцією В.Г. Бар’яхтара, С. О. Довгого ) параграф 36 с. 194-197

Корисні посилання :

Або

Вчимося розв’язувати задачі:

Натисніть тут

Тестування можна пройти тільки раз (щоб розпочати натисніть слово тестування):

Завдання для самостійного виконання:

1) Для вимірювання температури було взято залізний провідник, який при температурі 10°С має опір 15 Ом. При деякій температурі його опір становив 18,25 Ом. Яка це температура, якщо температурний коефіцієнт опору заліза при температурі 0°С становить 0,006 К 1

2) Є мідний провідник з площею поперечного перерізу 0,1 мм2. Маса всього провідника 0,3 кг. Яке значення опору провідника? густина міді 8,9 г/см3.

Чекаю фото розв’язків та скріншоти результатів тесту на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Обов’язково вказувати прізвище учня.

Урок 8

Опрацювати теорію з теми «Електричний струм в електролітах» можна в підручнику (Фізика 8 клас за редакцією В.Г. Бар’яхтара, С. О. Довгого ) параграф 37, 38 с. 198-207

Корисні відеоматеріали:

і ще

або

Нитисніть тут

Повчимося розв’язувати задачі

Завдання для самостійного виконання:

1)Електроліз у розчині солі нікелю тривав протягом 40 хв за незмінної сили струму 1,5 А. Визначте масу нікелю, отриманого на катоді.

2) За якої сили струму проводили електроліз розчину солі CuSO4, якщо протягом 15 хв на катоді виділилося 2 г міді?

Чекаю фото розв’язків  на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Обовязково вказувати прізвище учня.

Урок 6

Опрацювати теорію з теми «Закон Джоуля-Ленца. Електронагрівальні прилади» можна в підручнику (Фізика 8 клас за редакцією В.Г. Бар’яхтара, С. О. Довгого ) параграфи 34,35 с. 186-193

Корисні посилання :

Або

Натисни тут

Про запобіжники читати тут:

Вчимося розв’язувати задачі:

Натисніть тут

Натисни тут

Тестування можна пройти тільки раз (щоб розпочати натисніть слово тестування):

Завдання для самостійного виконання:

1) Яка кількість теплоти виділиться за 10 хвилин у провіднику опором 20 Ом за струму 5 А?

2) Визначте опір провідника, якщо при силі струму 2 А за 5 хвилин він виділив 2400 Дж енергії.

3) Скільки часу буде нагріватися 2 л води від 20оС до 80 оС в електричному чайнику потужністю 800Вт, якщо ККД чайника становить 85%