Головне меню

Авторизація

Лічильник відвідувачів

СьогодніСьогодні680
ВчораВчора682
За тижденьЗа тиждень1362
Попередній тижденьПопередній тиждень4339
За місяцьЗа місяць289237

Українська література для 8 класів урок 4

Шановні учні 8-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української  літератури на період із 06.04 до 10.04. 2020 р. 

Виконайте за підручником (автор Коваленко Л.Т.) - с. 278-279 завдання з рубрики «Я – читач, або Перевіряймо себе».

Світлини виконаних домашніх вправ, запитання, пропозиції тощо прошу надсилати електронною поштою на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підготувала Світлана Кондрашова, вчитель української мови та літератури

Українська література для 8 класів урок 3

Шановні учні 8-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української літератури на період із 30.03 до 03.04.

2020 р.

         Прочитайте за підручником (автор Коваленко Л.Т.) - с.245-251 оповідання В. Дрозда «Білий кінь Шептало» скорочено чи в повному обсязі (за додатковими джерелами) й виконайте письмово в класному зошиті завдання 15 (с.252).

Прочитайте за підручником (автор Коваленко Л.Т.) - с.258-275 повість-казку Ю. Винничука «Місце для дракона» скорочено чи в повному обсязі (за додатковими джерелами) та виконайте домашнє завдання 1 й 2 (с.276).

До вашої уваги аудіокниги:

https://www.youtube.com/watch?v=mYrTYuDMr6g

https://www.youtube.com/watch?v=xusM0juNhzE

Світлини виконаних домашніх вправ, запитання, пропозиції тощо прошу надсилати електронною поштою на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підготувала Світлана Кондрашова, учитель української мови та літератури

Українська література для 8 класів

Шановні учні 8-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української літератури на період із 16.03 до 20.03. 2020 р.

Прочитайте в повному обсязі повість Ніни Бічуї «Шпага Славка Беркути» (за додатковими джерелами) або скорочено за підручником (автор -     Коваленко Л.Т.) та виконайте домашнє завдання: усно впорайтеся із завданнями рубрики «Поміркуйте над прочитаним» (1-12, с.240), за бажанням – складіть письмове власне висловлення (обсяг 100-120 слів) на тему «Що означає тримати максимальне навантаження в житті» (за повістю Н. Бічуї «Шпага Славка Беркути»).

При потребі скористайтеся аудіокнигами за нижчеподаними посиланнями:

натисни тут

натисни тут

Світлини виконаних домашніх завдань, запитання, пропозиції тощо прошу надсилати електронною поштою.

Адреса електронної скриньки вчителя Кондрашової С.А.: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Українська література для 8 класів урок 2

Шановні учні 8-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української літератури на період із 23.03 до 27.03.   2020р.

         Повторіть навчальний матеріал підручником (автор Коваленко Л.Т.) - с.140-221 і виконайте письмово в класному зошиті з української літератури контрольні тестові завдання, вміщені за посиланнями:

https://naurok.com.ua/kontrolna-robota-za-temoyu-nacionalna-drama-testi-vikonannya-zavdan-53631.html

https://infourok.ru/kontrolna-robota-z-ukrainskoi-literaturi-za-tvorchistyu-m-kocyubinskogo-o-dovzhenka-n-bichui-dlya-klasu-1739182.html   (1 варіант)

Світлини виконаних домашніх вправ, контрольних робіт із виконаними тестовими завданнями, а також запитання, пропозиції тощо прошу надсилати електронною поштою на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підготувала Світлана Кондрашова, учитель української мови та літератури

Розроблено Римар Віктор Олексійович.