Лічильник відвідувачів

Попередній тижденьПопередній тиждень4349
За місяцьЗа місяць289247

Українська мова для 8 класів урок 4

Шановні учні 8-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови  на період із 06.04 до 10.04. 2020 р.

Опрацюйте матеріал параграфів 39 - 40 за підручником (автори Олександр Авраменко, Тамара Борисюк, Ольга Почтаренко), виконайте письмово вправу 7 (с.140 - 141).

До вашої уваги відеоурок за посиланням:

Світлини виконаних домашніх вправ, запитання, пропозиції тощо прошу надсилати електронною поштою на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підготувала Світлана Кондрашова, вчитель української мови та літератури

Українська мова для 8 класів урок 3

Шановні учні 8-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови  на період із 30.03 до 03.04. 2020 р.

Опрацюйте матеріали параграфів 36, 37 за підручником (автори Олександр Авраменко, Тамара Борисюк, Ольга Почтаренко), виконайте письмово вправу 7 (с.130).

До вашої уваги відеоурок за посиланням:

Підготувала Світлана Кондрашова, учитель української мови та літератури

Українська мова для 8 класів

Шановні учні 8-Б класу! До вашої уваги завдання та  електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови на період із 16.03 до 20.03. 2020 р.

Повторіть теоретичний матеріал із  теми «Поняття про відокремлення. Відокремлені другорядні члени. Уточнювальні члени речення» за підручником (автори Олександр Авраменко, Тамара Борисюк, Ольга Почтаренко) – параграфи 35 і 46; виконайте домашнє завдання: усно вправа «з хаткою» (завдання Б, с.123) або письмово вправа  7 (с.160).

У разі потреби скористайтеся матеріалами презентації «Відокремлені уточнювальні члени речення», що міститься за електронним посиланням:

натисніть тут

Опрацюйте теоретичний матеріал на тему «Відокремлені додатки. Розділові знаки в реченнях із відокремленими додатками» за підручником – параграф 45, виконайте домашнє завдання: вправа 6 (с.156).  У разі потреби при вивченні нового матеріалу скористайтеся презентацією «Відокремлені додатки. Розділові знаки», що міститься за посиланням:

натисніть тут

Світлини виконаних домашніх завдань, запитання, пропозиції тощо прошу надсилати електронною поштою.

Підготувала Світлана Кондрашова, вчитель української мови та літератури

Українська мова для 8 класів урок 2

Шановні учні 8-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови на період із 23.03 до 27.03. 2020 р.

Опрацюйте матеріали параграфів 42, 43 за підручником (автори Олександр Авраменко, Тамара Борисюк, Ольга Почтаренко), виконайте письмово вправу 5 і завдання рубрики «ЗАУВАЖТЕ!» (с.150).

До вашої уваги відеоурок Анни Огойко за посиланням:

Світлини виконаних домашніх вправ, контрольних робіт із виконаними тестовими завданнями, а також запитання, пропозиції тощо прошу надсилати електронною поштою на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підготувала Світлана Кондрашова, учитель української мови та літератури