Лічильник відвідувачів

Попередній тижденьПопередній тиждень4591
За місяцьЗа місяць351033

Українська мова для 8 класів урок 7

Шановні учні 8-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови на період із 11.05 до 15.05 2020 р.

Виконайте контрольну роботу № 4 «Речення з відокремленими членами. Повторення в кінці року», перейшовши за посиланням:

Світлини виконаних контрольних робіт, запитання, пропозиції тощо прошу надсилати електронною поштою на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Українська мова для 8 класів урок 6

Шановні учні 8-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови  на період із 27.04 до 01.05 2020 р.

Опрацюйте навчальний матеріал за підручником (автори Олександр Авраменко, Тамара Борисюк, Ольга Почтаренко) – параграф 38, с. 132-133 й виконайте письмово домашнє завдання «з хаткою» (с.133).

Світлини виконаних домашніх завдань, контрольних робіт, запитання, пропозиції тощо прошу надсилати електронною поштою на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Українська мова для 8 класів урок 4

Шановні учні 8-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови  на період із 06.04 до 10.04. 2020 р.

Опрацюйте матеріал параграфів 39 - 40 за підручником (автори Олександр Авраменко, Тамара Борисюк, Ольга Почтаренко), виконайте письмово вправу 7 (с.140 - 141).

До вашої уваги відеоурок за посиланням:

Світлини виконаних домашніх вправ, запитання, пропозиції тощо прошу надсилати електронною поштою на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підготувала Світлана Кондрашова, вчитель української мови та літератури

Українська мова для 8 класів урок 5

Шановні учні 8-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови на період із 13.04 до 17.04 2020 р.

Опрацюйте навчальний матеріал за підручником (автори Олександр Авраменко, Тамара Борисюк, Ольга Почтаренко) – параграф 41, виконайте письмово вправу «з хаткою» (с.143).

Світлини виконаних домашніх завдань, запитання, пропозиції тощо прошу надсилати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Українська мова для 8 класів урок 3

Шановні учні 8-Б класу! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з української мови  на період із 30.03 до 03.04. 2020 р.

Опрацюйте матеріали параграфів 36, 37 за підручником (автори Олександр Авраменко, Тамара Борисюк, Ольга Почтаренко), виконайте письмово вправу 7 (с.130).

До вашої уваги відеоурок за посиланням: