Лічильник відвідувачів

Попередній тижденьПопередній тиждень5128
За місяцьЗа місяць351570

Історія та правознавство для 9 класу

Шановні учні 9 -х класів! До вашої уваги завдання та електронні посилання, що містять навчальні матеріали з громадянської освіти на період із 16.03 до 03.04.. 2020 р.

Історія України

1. В підручнику «Історія України» для 9 класу (авт. Пометун О. І., Гупан Н. М., Смагін І. І.) прочитайте параграф 30-31.
  2. Виконайте домашнє завдання, що написано зеленим кольором 1-2 на ст.218.
  3. Відповіді відправляйте на електронну пошту KravetsLV4@gmail.com
  4. Перегляньте за бажанням відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=ygwv0pfleI0

Всесвітня історія

1. Укладіть порівняльну таблицю реформаторських заходів, що їх здійснювали під впливом модернізаційних процесів у ХІХ і на початку ХХ ст. уряди Росії, Австро – Угорщини, Німеччини, Франції, Великої Британії. Критерії для порівняння визначте самостійно.
  2. Відповіді відправляйте на електронну пошту KravetsLV4@gmail.com

Правознаство.

1. Прочитайте параграф 21- 22 підручника «Правознавство» 9 кл. (автор Ратушняк
  2. Виконайте практичне завдання у параграфі 22, а саме напишіть резюме і проаналізуйте юридичні ситуації.

Підготувала вчитель історії Людмила Кравець