Лічильник відвідувачів

За місяцьЗа місяць289224

Завдання 3 хімія для 9 класу

Хімія 9 клас

Дистанційне навчання (04.06 – 17.04.2020)

Учитель Лук’яник О.Б.

Зворотній зв’язок: вайбер +380683384504, mail: vona1945 @ukr.net

Урок 5

Тема 4.  Етанова (оцтова) кислота, їїмолекулярна і структурна формули, фізичні властивості. Хімічні властивості етанової кислоти: електролітична дисоціація, дія на індикатори, взаємодія з металами, лугами, солями.

Про етанову  кислоту дізнайтесь  - натисніть тут

Про хімічні властивості етанової кислотита застосування карбонових кислот дізнайтесь  - натиснути тут

Домашнє завдання

Заповніть урок № 44, 45, 46 у зошиті з друкованою основою.

Щоб перевірити свої знання після опрацювання матеріалу, виконайта самостійну роботу – натиснути тут

Фото розвязків (тести) чекаю на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 10.04.  Обов’язково вказати прізвище учня.

Урок 6

Тема 5.   Вищі карбоновікислоти: стеаринова, пальмітинова, олеїнова. Мило, його склад, мийна дія.

Шановні девятикласники! Опрацюйте теоретичний матеріал на тему «Вищі карбоновікислоти та їхні солі » за підручником (автор Попель П.П., Крикля Л.С.) – параграф 29.

Дізнатись про  вищі карбонові кислоти: стеаринова, пальмітинова, олеїнова. Мило, його склад, мийнадія можна   тут

Також скористайтесь матеріалами електронного ресурсу   натиснути тут

Домашнє завдання

Заповніть урок № 48 у зошиті з друкованою основою.

Урок 7,8

Тема 5. Жири. Склад жирів, фізичні властивості. Природні й гідрогенізовані жири. Біологічна роль жирів.

Шановні дев’ятикласники! Опрацюйте теоретичний матеріал на тему «Жири» за підручником (авторПопель П.П.,Крикля Л.С.) – параграф 30.

Дізнатись про жири: склад жирів, фізичні властивості; природні й гідрогенізовані жири. Біологічна роль жирів натиснути тут

Також   натиснути тут

Домашнє завдання

Заповніть урок № 49 у зошиті з друкованою основою.

Щоб перевірити свої знання після опрацювання матеріалу, пройдіть тест (розпочніть, натиснувши на кнопку "тестування") - натиснути тут

Фото скріншоту екрану з сертифікатами про пройдене тестування чекаю на електронну адресу vona1945@ukr.net  до 16.04. Обов’язково вказати прізвище учня.

Завдання 2 хімія для 9 класу

Хімія клас

Дистанційне навчання (30.03 – 03.04.2020)

Учитель Лук’яник О.Б.

Зворотній зв’язок: вайбер +380683384504, mail: vona1945 @ukr.net

Урок 1

Тема 1. Перегонка нафти. Вуглеводнева сировина й охорона довкілля. Застосування вуглеводнів.

Опрацюйте теоретичний матеріал на тему « Вуглеводні в природі. Застосування вуглеводнів» за підручником (автор Попель П.П., Крикля Л.С.) – параграф 24.

домашнє завдання:  заповнити  зошит з друкованою основою урок 37,38.

Виконайте завдання уроку №39 та фото надсилайте на електронну адресу vona1945 @ukr.net    до 3.04.

Обов’язково вказати прізвище учня.

Урок 2

Тема 2. Поняття про спирти. Метанол, етанол, гліцерол: молекулярні  і структурні формули, фізичні властивості. Отруйність метанолу й етанолу. Згубна дія алкоголю на організм людини.

Опрацюйте теоретичний матеріал на тему «Спирти. Етанол», «Гліцерин» за підручником (автор Попель П.П., Крикля Л.С.) – параграф 26, 27.

скористайтеся матеріалами електронного ресурсу  - натиснути тут

перегляньте презентацію – натиснути тут

Домашнє завдання

Заповніть  зошит з друкованою основою  урок 41 (Поняття про спирти) та урок 43 (Отруйність етанолу)

Фото розв’язаного  5-го завдання  уроку № 41 (перед цікаво знати! ) в робочому зошиті чекаю на електронну адресу vona1945@ukr.net  до 3.04.  Обов’язково вказати прізвище учня.

Урок 3

Тема 3. Горіння етанолу. Якісна реакція на гліцерол.

Повторіть  теоретичний матеріал  за підручником (автор Попель П.П., Крикля Л.С.) – параграф  26,27.

Скористайтеся матеріалами електронного ресурсу - натиснути тут

Домашнє завдання

Заповніть  зошит з друкованою основою урок 42  (Горіння етанолу). Лабораторний дослід пропускаємо.

Урок 4

Тема 4.  Етанова (оцтова) кислота, їїмолекулярна і структурна формули, фізичні властивості. Хімічні властивості етанової кислоти: електролітична дисоціація, дія на індикатори, взаємодія з металами, лугами, солями.

Про етанову  кислоту дізнайтесь  - натисніть тут

Про хімічні властивості етанової кислотита застосування карбонових кислот дізнайтесь  - натиснути тут

Домашнє завдання

Заповніть урок № 44, 45, 46 у зошиті з друкованою основою.

Щоб перевірити свої знання після опрацювання матеріалу, пройдіть тест (розпочніть, натиснувши на кнопку "тестування") -  натисніть тут

Фото скріншоту екрану з сертифікатами про пройдене тестування чекаю на електронну адресу vona1945@ukr.net  Обов’язково вказати прізвище учня.

Підготувала вчитель хімії Ольга Лук’яник

Хімія для 9 класу

Опрацюйте теоретичний матеріал на тему «Поширення вуглеводнів у природі. Природний газ, нафта, кам’яне вугілля – природні джерела вуглеводнів» за підручником – параграф 24.Виконайте домашнє завдання:  у зошиті з друкованою основою урок 48.

У разі потреби скористайтеся матеріалами електронного ресурсу https://www.youtube.com/watch?v=EI9MTy2g8FI

Підготувала вчитель хімії Ольга Лук’яник