Старшокласники запросили в гості до НВК №14 режисера мультфільму "Викрадена принцеса"

16 березня о 14:00 відбулася онлайн-зустріч учнів НВК № 14, які відвідують факультатив «Основи медіаграмотності», з режисером мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» Олегом Маламужом та менеджером проектів анімаційної студії Animagrad Марією Клаунінг. Від режисеру мультфільму старшокласники дізналися найцікавіші істоії, які траплялися у процесі його створення. Марія Клаунінг розповіла про всі етапи виробництва анімаційного 3D- фільму, повідомила, скільки людей працювало над ним і пояснила, чому на виробництво одного повнометражного мультфільму витрачається не менше трьох років. Підлітки дізналися, які відомі українські зірки озвучували мультфільм, як вони перевтілювались у своїх героїв та з якими труднощами зіткнулися. Разом із школярами, викладачами, студентами з усієї країни, вихованці НВК № 14   теж задавали питання, на які отримували повноцінні відповіді. А режисер та менеджер навіть передали їм привіт. Старшокласникам дуже сподобалось спілкуватись із авторами мультфільму онлайн, тому вони запросили митців в гості до «Школи мрій».