Небезпеку ліквідовано

До відома учасників освітнього процесу. Сьогодні, 4 березня, близько 16:00 на території закладу було знайдено вибухонебезпечний предмет. Негайно було повідомлено відповідні служби, огороджено частину території та проведено евакуацію. Службою МНС було вилучено вибухонебезпечний пристрій та оглянуто територію. Наразі ведеться слідство. Вхід до школи безпечний. Чекаємо всіх завтра.

Адміністрація закладу.

Спогад - це чарівний одяг, який від уживання не зношується!

Патріотизм, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім'я своєї Батьківщини ... Оскільки діти ще малі, то і вчинки їх не великі, але які ж вагомі!

Традиційно у лютому школа згадує імена Героїв Небесної Сотні, святкує Міжнародний день рідної мовиУчні 7А класу долучилися до двох дат одночасно, але у незвичному форматі. На класній годині Васерук Валерія продемонструвала читання уривка твору, у якому всі слова розпочинаються літерою «В». Діти слухали зачаровано і схвильовано водночас, бо патріоти живуть у єдності зі своїм народом, живуть своїм народом, адже життя народу стає їхнім життям. Суголосний часу шедевр Наталії Мавдрик «Війна» учні пропустили через душу і пройнялися болем та стражданням українців.

Сила слова є настільки сильною, що не вимагає переконань у тому, що всі ми – єдина нація! А молода нація – це надія та майбутнє нашої держави!

Мельников Максим прочитав напам’ять молитву «Борони Боже», слова якої розпочинаються літерою «Б», довівши усім і собі, що молитви бувають різні і всі заслуговують на увагу.

Учням сподобався такий формат роботи і вони із задоволенням візьмуть участь у подібних заходах загальношкільного рівня, як тільки будуть зняті карантинні обмеження.

Наталія Попчук, класний керівник 7-А класу

До вшанування Героїв Небесної Сотні

Уже сьомий рік поспіль 20 лютого Україна вшановує пам’ять Небесної Сотні – героїв, що віддали своє життя за свободу і гідність нації.

Учні НВК № 14 підтримали ідею вчителя історії Кравець Людмили Віталіївни створити загальношкільний інтерактивний лепбук «Небесна Сотня: сім років скорботи». Оформити його допомагала педагог-організатор Стельмах Тетяна Олександрівна, а старшокласники добирали матеріали, що містять інформацію про страшні січневі й лютневі дні 2014 року, якою, на їхню думку, повинен володіти кожен, хто вважає себе українцем. Окрім фотографій, основних дат лепбук містить QR-коди з посиланнями на статті, фільми-хроніки, історичні огляди. Кожен зможе їх переглянути, пригадати чи вперше дізнатися, як усе було, і подумати над питанням: «Як не допустити таких трагедій в майбутньому?».

Рана не гоїться, але подвиг учасників Революції Гідності – визначний для нашої Батьківщини. Молодь вірить, що їхнє покоління не зрадить ідеалам, які відстояла Небесна Сотня. Герої не вмирають! Слава Героям!

PR-центр УО «Нові лідери»

Батьки приходять на допомогу

Останній місяць зими приготував для рівнян особливий сюрприз. Сніг, який спочатку викликав багато позитивних емоцій, створив незручності, а очистити від нього досить велику територію нашої школи вручну виявилося непросто. У цій ситуації можна обурюватися, вимагати дій, але, на щастя, є такі батьки, що приходять на допомогу.

Шкільна родина щиро дякує Синюку Івану, який розчистив снігові замети на території школи. Взаємодопомога і підтримка з боку батьків – це те, чим пишається наш заклад. Дякуємо!

Кенгуру - 2021

Привіт усім любителям математики: і маленьким другокласникам, і майже дорослим випускникам!

Повідомляю вам про те, що міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру – 2021» відбудеться офлайн, тобто в школі, з 18.03 до 18.04.21.

Мудрагелики і Чомучки, Хитрунчики і Веселунчики!

Покажіть свою кмітливість та винахідливість, застосуйте свої знання до вирішення нестандартних завдань, отримайте задоволення від розв’язування цікавих задач. Доведіть ще раз формулу:

Талант = здібності + наполеглива праця.

Реєстрація на участь в конкурсі проводиться до 19.02.21. Грошовий внесок – 28 гривень. Звертатись до вчителів математики або до класоводів.

Підтвердіть ще раз незаперечну істину: в НВК №14 учні люблять математику і знають її!

Координатор конкурсу – Кириченко Н. Я.