Дев’ятикласники отримали документи про освіту

11 червня дев’ятикласники НВК № 14 підвели підсумок навчання в школі – отримали свідоцтва про здобуття базової загальної середньої освіти.

Але оскільки екзаменів цього річ не було, вчителі влаштували випускникам жартівливий іспит. Підліткам довелося стирати з дошки, складати шкільне приладдя в ранці, давати відповіді на запитання під час вікторини. Їм усе вдалося, то ж адміністрація закладу змушена була видати документи про освіту, хоча вчителі не готові попрощатися зі своїми вихованцями, тому чекатимуть їх у вересні.

І батьки, і вчителі бажають дітям зробити правильний життєвий вибір, бути здоровими та щасливими.

Тетяна Стельмах, педагог-організатор.

Коридор слави для випускників та переможців

Свято останнього дзвоника завжди довгоочікуване, хвилююче й трішечки сумне, особливо для випускників.

Цього року школа віддає у світ двадцять одного свого вихованця, і кожен із цих юнаків та дівчат за одинадцять років навчання став рідним для педагогів та учнів, для усієї шкільної сім’ї.

З нагоди завершення навчального року в усіх класах були проведені урочисті виховні години, на яких підводили підсумки, ділилися планами і, звичайно ж, говорили про Україну.

Наші випускники, а ще діти, які мають високі досягнення в навчанні, інші визначні здобутки, вийшли зі школи крізь живий коридор під бурхливі оплески.

Останній дзвінок пролунав, розпочинаються канікули. Ми бажаємо випускникам щасливого життєвого шляху, а всім іншим дітям – радісних канікул. Школа з нетерпінням чекатиме, коли ви повернетеся на уроки – здорові й бадьорі!

П’ятикласники боротимуться зі спалюванням сухої трави

У рамках заходів міської влади та громадськості щодо боротьби зі спалюванням сухої рослинності 28 травня в НВК № 14 відбулася цікава та змістовна бесіда з учнями 5-А класу. До п’ятикласників завітали поважні гості. Депутатка Рівненської міської ради Майборода Оксана Валеріївна звернулася із закликом подбати про те, щоб у нашому місті було вільно дихати, перешкоджати пожежам, щоб не завдавати лиха довкіллю.

Михалюк Ірина Валентинівна, головний спеціаліст відділу екології Управління економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради, пояснила, яким чином потрібно утилізовувати органічне сміття, розповіла про користь компостування для жителів приватного сектору. Інспектор відділу зв’язків з громадськістю УПП в Рівненській області ДПП Борейко Олеся Олексіївна повідомила учням про адміністративну та кримінальну відповідальність за спалювання сухої рослинності, а Ногачевський Олексій Миколайович, провідний інспектор ВЗНС Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Рівненській області, нагадав школярам правила пожежної безпеки, пояснив принцип роботи вогнегасника. Діти отримали агітаційні листівки із важливою інформацією.

Учні були активними, ставили багато запитань, бо переймаються екологічними проблемами. Адміністрація закладу вдячна гостям за те, що в цікавій формі пояснили п’ятикласникам важливість подібних ініціатив.

Іванна Дашкель, ЗДВР

5-В готується до безпечного літа

21 травня в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності в 5-В класі було проведено виховну годину "Твоя безпека - у твоїх руках". У ході заняття учні пригадали та узагальнили основні правила життєдіяльності,  склали пам'ятки безпечного щодення.
Сподіваємося, учні належним чином будуть дотримуватися всіх правил безпеки життєдіяльності та проведуть літо  радісно, щасливо.

Класний керівник 5-В класу Карчевська С.Т.

Сонячно-дощова фотосесія до Дня вишиванки

Вишиванка для українця – це, у першу чергу,  символ національної самоідентичності, але, водночас, і улюблене вбрання. Коли одягаєш вишиту сорочку – усе довкола стає святковим і урочистим.
Сьогодні –  20 травня, День вишиванки,  тому всі хизуються своїм вишиваним дивом. У когось – ультрасучасна,  новенька, у когось – старовинна, сімейна реліквія, але в кожного – неповторна!
У НВК № 14 сьогоднішній день відзначили фотосесією для шкільного літопису. В альбомі залишаться гарні світлини, а в пам’яті – радісний, сонячно-дощовий день, дивний, як українська вишиванка.
                              Тетяна Стельмах, педагог-організатор