Лічильник відвідувачів

Попередній тижденьПопередній тиждень284
За місяцьЗа місяць437440

Дистанційний табель

Увага! Пропонуємо інструкцію, як переглянути табель на порталі «НОВІ ЗНАННЯ» NZ.UA.

Останній дзвоник 2021-2022 навчального року

Останній дзвоник сьогодні пролунав для учнів по всій Україні. Цього року школу закінчили 210 тисяч українців. Щоправда, останній дзвоник, як і саме навчання, відбувається дистанційно.

Вітаємо шкільну родину із завершенням навчального року! Нехай це літо принесе омріяну ПЕРЕМОГУ!!!

До Міжнародного дня захисту дітей

Першого червня завжди був радісний день: день ігор, морозива, повітряних кульок, жартів та пригод!

Але цього року в Міжнародний день захисту дітей усі маленькі українці реально потребують фізичного захисту. Цього року діти України чекають лише одного – нашої перемоги. Нехай мрія всіх українців здійсниться якнайшвидше!

PR-центр УО «Нові лідери»

Вітаємо нашого директора з ювілеєм!

Вітаємо з 60-річним ювілеєм директора Рівненського НВК № 14 Юрія Михайловича Демчука – прекрасну людину, мудрого керівника, досвідченого вчителя, умілого наставника, надійного товариша, вірного друга, щирого патріота! Юрію Михайловичу, дякуємо за багаторічну працю на розвиток освіти міста, зокрема за побудову нового приміщення НВК № 14; поважаємо за Ваш демократизм в управлінні закладом, за людяність, чесність і підтримку!

Зичимо миру, міцного здоров'я, гармонії, благополуччя, любові й турботи з боку близьких. Нехай кожен день Вашого життя буде яскравим і насиченим, нехай щастя знаходиться Вами в будь-яких дрібницях. Бажаємо сталості успіху й удачі, легкого шляху до правильних рішень і вчинків. Нехай життя дарує багато можливостей, чудових ідей, добрих почуттів, яскравих емоцій, цікавих захоплень і блискавичних перемог. Нехай у серці не згасає любов, хай Вам завжди сяє сонце, висвітлюючи шлях до нових звершень!

З любов’ю та повагою колектив, учні та батьки НВК № 14

19 травня - Міжнародний день вишиванки

Вишиванка єднає українців
Українська вишиванка –  символ незламності українського духу й оберіг. Міжнародний день вишиванки 19 травня 2022 року має особливе значення для нашого народу, адже в часи великого горя нам усім потрібна підтримка, яку дає лише єднання.
Шкільна родина НВК № 14  долучилася до ініціативи заявити на весь світ про те, що українці – єдиний і згуртований народ, що ми підтримуємо наші збройні сили і безкомпромісно віримо в перемогу України над злом, підлістю, брехнею й ницістю. Ми одягли свої вишиванки й гордо йдемо до своєї святої мети: жити у вільній, розвиненій, сильній державі!