Фейсбукварик

День відкритих дверей для родин майбутніх учнів

12 травня 2019 року Школа мрій гостинно відчинила свої двері для родин майбутніх першокласників.

В актовій залі на них чекали вчителі, адміністрація закладу і сюрприз із нагоди Дня матері – динамічний танець учнів 1 класу, вихованців хореографічного колективу «Flydance».

Директор Демчук Юрій Михайлович коротко познайомив батьків з історією школи, розповів про особливості роботи закладу. Учителі майбутніх першокласників запропонували цікавий інтерактив – переглянути відеоролики та знайти помилки, яких допустилися при вихованні дітей героїні   «німого» кіно. Присутні виявили свою обізнаність з питань організації режиму дня малюків, визначали свою роль у освітньо-виховному процесі тощо.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Сорока Ірина Анатоліївна ознайомила батьків з особливостями організації навчання в Новій українській школі, в тому числі за науково-педагогічним проектом «Інтелект України». Впродовж заходу охочі мали можливість поставити питання директору, заступникам, а також запрошеним «експертам» - мамам учнів першого класу Корзун Олесі Олегівні та Нікітській Оксані Віталіївні.

Пізніше батьки з дітками продовжили знайомство зі своїми вчителями Сидорчук Людмилою Вілеріївною та Майгун Тетяною Миколаївною у кабінетах майбутніх перших класів на перших батьківських зборах.

Адміністрація закладу дякує усім, хто долучився до організації та проведення Дня відкритих дверей.

Дашкель І.Л.,ЗДВР

Довели матусь до сліз

10 травня, напередодні Дня матері, вихованці НВК № 14 запросили матусь, щоб подарувати їм гарний настрій. Вітали неньок піснями, танцями, інсценізаціями, майстерною декламацією поезії. На свято завітали справжні джентельмени, віртуозні музиканти, заморський посол з перекладачем і навіть ангели зійшли з небес, щоб запевнити матусеньок у тому, що їхня місія на землі – найвища. Діти промовляли щирі слова любові, поваги та вдячності, а втішені розчулені мами навіть не втирали радісних сліз.

Любі, наймиліші, найрідніші матінки, вітаємо Вас зі святом! Нехай сили, витрачені на виховання дітей, повертаються сторицею, Ваша любов віддається повагою і молитвою Ваших дітей за Вас, хай навіки найкращим словом залишається святе слово «МАМА»!

Інформаційний центр учнівського самоврядування

Урок літератури в музеї

8 та 10 травня 2019 року учні 6 –А та 5 –Б класів Рівненського НВК № 14 з ініціативи вчителя Корнійчук Оксани Володимирівни провели урок української літератури в рівненському музеї Уласа Самчука.

Учні познайомилися з біографією письменника, оглянули його книги та предмети побуту.

Екскурсовод Оксана Семчишина Кубік презентувала тимчасову виставку креативних книг басівкутськї письменниці Олени Анатоліївни Медведєвої, випускниці ЗОШ №14. Шестикласники з подивом переглядали ексклюзивні вишиті книги-фоліанти: «Євангеліє від Луки», «Кобзар» Т. Г. Шевченка, «Я поцілую мальву у щоку» Ліни Костенко, «Народну пісню» І. Франка; мали змогу їх почитати.

Зачарували дітей незвичайні вишиті книги «Їжачок Сто гілочок», «Сніжинка - Даринка», в’язана спицями «В’язана киця», фетрова книга «Кольорова тінь», книга-будиночок «Різдвяна зоря», книга-криниця «Два джерела», праска- казка «Старовинна праска», бурштинова «Сон – син соняха», солом’яна «Метеликові ножиці», оздоблена бісером «У парі з Ангелом», шкіряна «Абеткове дерево», гербарна «Червона гербера», випалена на дереві «Сонячна веселка».

Учні були вражені майстерно виготовленими дивовижними витворами письменниці,зацікавилися конкурсом «Топ-екскурсовод», який відбувається впродовж місяця в музеї. Учні пообіцяли обовязково взяти участь у ньому, щоб особисто зустрітися з майстринею креативних книг Оленою Медведєвою.

Учитель української літератури Корнійчук О.В.

Семінар-тренінг для інформатиків на базі НВК№14

7 травня на базі НВК №14 було проведено семінар-тренінг для відповідальних за науково-методичний супровід учителів освітньої галузі "Інформатична", які у 2019-2020 навчальному році будуть працювати у 2 класі. Розкривали тему "Особливості реалізації інформатичної освітньої галузі в умовах упровадження Державного стандарту початкової освіти" в двох напрямках: теоретичному та практичному. Працівники РОІППО говорили про типові освітні програми, інформаційно-комунікаційну компетентність, формування наскрізних умінь засобами інформатики, наступність у роботі вчителя інформатики. У практичній частині, серед інших, досвідом ділилися  вчитель початкової школи НВК №14 Горбатовська Людмила Володимирівна та заступник директора з навчально-виховної роботи Сорока Ірина Анатоліївна.

Людмила Володимирівна презентувала урок інформатики в 3-А класі "Створення презентації (доповнення текстом, зображенням, схемою)". Присутніх вразило вміння вчителя та третьокласників працювати за стандартами Нової української школи. Діти, об’єднавшись у групи, створювали ментальну карту: заповнювали вікна редактора, складаючи кроссенс, запускали програму Microsoft Office Power Point, за допомогою кластера  розробляли алгоритм створення презентації. На етапі застосування практичних знань використали інтеграцію з предметом "Людина і світ", самостійно скомпонували  презентації на тему "Види енергії" та захистили їх.

Ірина Анатоліївна запросила присутніх на міні-тренінг "Медіаграмотність як професійна складова вчителя інформатики". В процесі роботи педагоги визначили вміння медіаграмотної людини; відшукали маркери маніпуляції, пропаганди; ознайомилися з методикою формування медіаграмотності в початковій школі.

Завершуючи семінар, завідувач кабінету дошкільної та початкової освіти РОІППО Салтишева Вікторія Михайлівна вручила освітянам сертифікати. Учасники семінару передадуть здобуті знання своїм колегам.

Директор НВК №14 Демчук Ю.М.