Врятуймо життя разом!

Шановні батьки, просимо Вас долучитися до щорічного міського благодійного Великоднього ярмарку, метою якого є збір коштів для допомоги онкохворим дітям. Вироби на ярмарок - великодні сувеніри, випічку тощо просимо принести 25 квітня до 10:00.

Великодній ярмарок відбудеться 25 квітня на майдані Незалежності о 12:00.

Прийдіть на ярмарок, подаруйте напередодні свята надію хворим дітям!

Засідання «Школи молодого психолога»

19.04 2019 р. практичні психологи міста Рівного відвідали «Школу молодого психолога» на базі НВК №14. Курували заняття Опанасюк Галина Вікторівна, завідувач центру практичної психології і соціальної роботи та Бондарчук Ніна Петрівна, практичний психолог ЗОШ №23.

Розпочали засідання з екскурсії до бібліотеки, кабінетів початкових класів НУШ, старшої

групи дошкільників. Корнійчук Оксана Володимирівна, практичний психолог НВК №14, поділилась досвідом роботи з питання «Вплив сім’ї на розвиток особистості дитини». Цікава ділова гра «Батьківський лабіринт» передбачала розв’язання педагогічних задач, пошук шляхів вирішення проблемних ситуацій, які виникають у батьків. Запрошені визначали особливості вікових змін у дітей та підлітків, ділилися досвідом, виробляли рекомендації.

Засідання школи провели на природі, милувалися краєвидами джерела та Басівкутського Городища. Тепла весняна погода та привітна атмосфера школи-родини зробили зустріч незабутньою.

Демчук Ю.М., директор НВК

Приємне з корисним

Напередодні свят усі прагнуть причепурити себе, свої домівки та справити обновки. Активісти учнівського самоврядування НВК №14 підтримали ідею педагога-організатора Стельмах Тетяни Олександрівни влаштувати Ярмарок «ображених» речей. Ви запитаєте, що за дивна назва? Усе дуже просто: у кожного є речі, які ним не використовуються, а для інших можуть стати корисними. Саме ці предмети стали товарами на ярмарку, що відбувся 18 квітня. У фойє закладу цього дня було людно і весело. «Ображені» речі потрапляли до рук нових щасливих власників за символічну ціну, чому покупці неймовірно раділи. Учнівський актив вирішив витратити виручені кошти (2397 грн.) на придбання матів для шкільного спортзалу. Організатори ярмарку дякують усім, хто долучився до заходу. Особлива подяка за роботу головному менеджеру ярмарку Хатунцевій Олені, учениці 11 класу та  педагогу організатору Стельмах Т.О. -- ідейному натхненнику.

Дашкель І.Л., ЗДВР

Перший проект 1-Б

Учні 1-Б класу разом зі своєю вчителькою Дзюрою Оленою Валеріївною долучилися до флешмобу від освітнього Internet-проекту "Розумний вулик". У своєму проекті діти відкрили чарівний світ весняної краси та сонячних мрій.Спільна творчість першокласників сприяла формуванню згуртованого колективу, подарувала радість, надихнула на нові звершення. Класна родина прийшла до висновку, що тільки дружні команди можуть досягати високих результатів.

За популяризацію креативних освітніх ідей та свого дитячого колективу, за цілеспрямованість та відданість педагогічній діяльності вчитель-наставник Олена Валеріївна отримала подяку від організаторів проекту, а учні – сертифікати. Адміністрація приєднується до подяки та бажає подальших успіхів.

Сорока І.А. ЗДНВР

Яскраве LEGO-свято першокласників

11 квітня 2019 року в актовій залі НВК № 14 зібралися батьки учнів 1-А класу, вчителі. Нагода для цього більш ніж серйозна – першокласники влаштували LEGO-свято: відзначили закінчення 28 тижня навчання у «Школі мрій». Захід став своєрідним звітом перед гостями: діти хвалилися своїми здобутками, талантами, ділилися враженнями від школи та навчання. Впевнені в собі, щирі, емоційні учні Нової української школи разом із першою вчителькою Крупко Наталією Миколаївною співали пісні українською та англійською мовами, танцювали, заряджали позитивом присутніх. Щоб відновити сили, артисти разом із батьками смакували кашу з одного казана, що символізувало дружбу, взаємопідтримку, братерство. Захід став першою репетицією випускного вечора – діти вчилися тиснути руку директору, коли отримували «Посвідчення про успішне навчання». Тепла атмосфера, яскраві барви, невимушеність, родинна підтримка - усе це зробило свято насправді сімейним та незабутнім!

Дашкель І.Л., ЗДВР