Авторизація

Лічильник відвідувачів

СьогодніСьогодні55
ВчораВчора64
За тижденьЗа тиждень363
Попередній тижденьПопередній тиждень2008
За місяцьЗа місяць459343

Не втомлюємося допомагати нашим захисникам

Дорога шкільна родино, 22 грудня у нашому закладі був організований благодійний концерт з ярмарком, спільними зусиллями було зібрано 28 800 грн. Звітуємо про використання коштів:

  • -        4000 грн. були передані на потреби ремонтної майстерні в м. Біляєвка (Одеська обл.), зокрема на придбання обладнання, що сприятиме пришвидшенню ремонту військової техніки. Висловлюємо подяку Цикалюку Руслану Васильовичу, батьку учня 6-А класу Цикалюка Дениса, та Ковалику Андрію Віталійовичу, батьку учениць Ковалик Катерини (6-А клас) та Ковалик Дарини (3-А клас) за участь у цій справі;
  • -     1000 грн. витрачено на комплектуючі для військового автомобіля. Автомобіль був відремонтований і відправлений для використання в Запорізьку область (фото). До цієї справи долучився Ціпан Юрій Олександрович, батько учня 6-А класу Ціпана Матвія, висловлюємо йому подяку.
  • -        23 173 грн. було витрачено на іменні посилки для одинадцятьох воїнів, які є членами нашої дружної шкільної родини (рідні учнів, працівників закладу, педагогів, які зараз воюють) (фото). У витрачену суму входить і оплата за послуги пошти.
  • -       1000 грн. витрачено на ремонт шкільних мікрофонів з метою організації благодійних концертів і надалі.

Ми впевнені, що наша шкільна родина не втомиться допомагати захисникам і постраждалим. Дякуємо за активну громадянську позицію та згуртованість! Перемога буде за нами!

 

Адміністрація

 

 

 

Відзначаємо День Соборності України 2023

У єдності - сила!

22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності.

Акт Злуки увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини – щонайменше з середини XIX століття. Це була основоположна подія для українського державотворення, для відліку історії сучасної української державності.

Є низка значень терміну “соборність”. Найбільш уживані з них: об’єднання в одне державне ціле всіх земель, населених конкретною нацією на суцільній території; духовна консолідація всіх жителів держави, згуртованість громадян.

Щоб підтримати духовну єдність українців, 22 січня  9 - Б клас долучився до «Книжкового ланцюга єдності у соцмережі».

Учні поділилися зі своїми ровесниками цікавими книгами рівненських письменників та познайомилися з літературною спадщиною інших областей.

На правду,   у єдності – наша сила. Схід і Захід, Північ і Південь – єдині.

                                       Класний керівник 9-Б класу Кравець Л.В.

А наша єдність нездоланна,

Бо в нас тече козацька кров.

За скільки літ нас не здолали,

А отже ще простоїмо.

Яка ж вдалась сьогодні днина!

Так хочеться співать пісень!

Моя соборна Україна

Знов зустрічає новий день.

З нагоди Дня Соборності України в 6-А класі була проведена виховна година «Одна єдина Соборна Україна». Шестикласники взяли участь у віртуальній подорожі регіонами України, дізналися більше про українські міста, підготували флешмоб «Україна в нас єдина».

Віримо, що Україна вистоїть, переможе і розквітне. Разом ми - сила, яку нікому не здолати!

Вікторія Єлхова, класний керівник 6-А класу

 

22 січня ми відзначаємо День Соборності України. Це надзвичайно важлива дата в історії нашої держави, коли реалізувалися мрії багатьох поколінь нашого народу про об’єднання в єдину соборну державу.

Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. І ми повинні повсякчас пам’ятати про незліченні жертви, покладені на вівтар незалежності, соборності, державності. Тож саме сьогодні учні 2 –А класу провели онлайн квест-гру «Перемагаємо загарбників», де у цікавій ігровій формі визволяли блокпости та своїми знаннями звільняли нашу незалежну, прекрасну Батьківщину від орків. А опісля, з піснею «Ой, у лузі червона калина», взялися за руки, створивши ланцюг злуки як символ єдності східних і західних земель України. Ми хочемо, щоб нас почув увесь світ: «Ми – нація! Ми – на своїй землі! Ми – у власній державі!».

Тетяна Феодосіївна Демчук, класний керівник 2-А класу

 День Собо́рності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Сьогодні з нагоди святкування у 7-Б ласі була проведена квест-гра "Шлях до незалежності", яка дала можливість учням перевірити, наскільки добре вони знають свою рідну державу.

Класний керівник 7-Б класу Людмила Михайлівна Цильт

22 січня - День Соборності, особлива дата в історії України: це свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

У цей день на годині спілкування «В Єдності сила» учні 4-Б класу переглянули тематичне відео, обговорили його. Окрім того, створили власноруч «браслети єднання» та «стрічку єдності східних та західних земель України».

Сьогодні ми вкотре змушені боротися за нашу єдність, незалежність та свободу. За час повномасштабної війни, яку розв'язала росія, ми довели, що ми сильна та незламна нація. Давайте тримати стрій та йти далі до перемоги, адже разом ми сила!

Класний керівник 4-Б класу Анна Касянчук

 

"Велична і свята, моя ти Україно,

Лише тобі карать нас і судить.

Нам берегти тебе, соборну і єдину,

І нам твою історію творить".

Ліна Костенко

Під таким лейтмотивом відбувся фотофлешмоб до Дня Соборності України учнів 8-А класу. Сила - в єдності! Поки ми єдині- ми непереможні!

Ольга Колобова, класний керівник 8-А класу

Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що за 100 років бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави.

        З метою виховання в покоління, що зростає, глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в 4 - А класі було проведено годину спілкування «Ми всі - одна сім'я, єдина ми родина! Мільйони різних «Я», а разом - УКРАЇНА!» . Під час виховної години діти розв’язували кросворди, співали пісні про нашу Батьківщину, розповідали вірші, а також створили карту України, на яку кріпили міста-птахи, які є символами єдності і свободи України.

Людмила Сидорчук, класний керівник 4-А класу

 

До Дня Соборності України 2023

Єдність – сила українців, Соборність і Незалежність – їхня мета

День Соборності для українців дуже символічне свято: Акт Злуки 22 січня 1919 року підтвердив бажання народу жити в неподільній Україні.

Минуло 104 роки – і знову над нашою державою нависла загроза. Але українці обов’язково встоять і переможуть! Наші воїни й цивільні громадяни не допустять роз’єднання нашої Батьківщини!

У це вірять учні РЛ 14, тому напередодні Дня Соборності створили символічний «Ланцюг єдності».

Діти, чиї рідні, сусіди, земляки готові віддати свої життя за цілісність українських земель, крізь усе життя пронесуть ідею Соборності, Незалежності України і передадуть її своїм дітям. Наша Перемога стане черговим вагомим доказом того, що українці – єдиний народ, і в цьому наша сила, яка є запорукою відбудови й процвітання нашої держави!

Іванна Дашкель, ЗДВР

Сьогодні, в час, коли триває активна фаза російсько-української війни, події сторічної давнини набувають нових сенсів. Ми засвоїли уроки історії й розуміємо, що лише в єдності наша сила, а згуртованість – запорука перемоги. Тому запрошуємо пройти тест, який пропонує Український інститут національної пам'яті:

https://uinp.gov.ua/testy/test-shcho-vy-znayete-pro-sobornist

Учителька історії Кравець Л.В.

Мистецтво не має кордонів

У ліцеї №14 усі діти творчі: хтось співає, хтось декламує, хтось малює. На жаль, через війну багато учнів зі своїми сім'ями змушені були виїхати з України в Німеччину, Польщу, Нідерланди.... Та навіть на відстані кожен із них продовжує розвивати свої творчі здібності, працюючи на дистанційних уроках, пізнає мистецтво світу і не забуває своїх національних традицій, як заповідав Великий Кобзар: «І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь.»

Павелко Людмила Олексіївна, учитель мистецтва

Привітання від учнів 7-В класу

Різдво - подія вічної радості, яка не зменшилася за понад дві тисячі років і не згасне допоки буде цей світ. Ми колядуємо, прославляючи Сина Божого і даруючи радість один одному. Так учні 7-В класу, перебуваючи на канікулах, не забули про тих, хто сіє в їхніх душах і серцях добре й вічне і записали відеопривітання вчителям у знак подяки за їхній труд.

Світлана Карчевська, класний керівник 7-В класу

 

Розроблено Римар Віктор Олексійович.