Привітання з Новим роком

Дорога родино НВК № 14! Вітаємо з Новим роком, прийдешнім Різдвом та новорічними святами! Бажаємо на увесь рік здоров’я міцного, щастя справжнього, миру в серцях, оселях, країні! Будьмо успішні, багаті на достаток, радість, позитивні емоції, гарні новини! Даруймо щирим друзям тепло, підтримку й отримуймо навзаєм! Хай Бог благословляє нас та усі наші хороші починання!

Пророче Науме, настанови на ум

14 грудня , за народним календарем,– день святого Наума, покровителя розуму й доброчинства. У давні часи навчальний процес розпочинався саме в цей день, ми ж святкуємо – напередодні.

У народі вважалося: якщо на день Наума розпочати навчання, то дитина краще засвоюватиме науку, а відтак набереться ума-розуму. З цього приводу казали: «Пророк Наум наведе на ум».

Наум був монахом-просвітителем. Мандруючи по селах, він безкоштовно вчив дітей. Тяжко давалася у ті часи наука учням. Вчителями на той час були малоосвічені дяки. Але, незважаючи ні на що, батьки віддавали дітей у школу, бо освіченість була в повазі.

Автор ідеї незвично відзначити день Наума в НВК № 14 – педагог-організатор Стельмах Тетяна Олександрівна. А все відбувалося так. Діти, які в п’ятницю отримали оцінки високого рівня, були винагороджені солодощами. Така акція мотивувала учнів бути старанними в навчанні не лише напередодні Наума, а й упродовж навчального року.

Курницька К.І., учитель української мови та літератури

100 днів у школі

Першокласники здолали перший рубіж - 100 днів у школі! Учні захоплено ділилися своїми враженнями, успіхами та планами на майбутнє. Бажаємо легкої мандрівки Країною Знань!

Учні Рівненського НВК № 14 проти насильства

Із 2 до 11 грудня 2019 року в НВК №14 тривали заходив рамках Всеукраїнської традиційної акції «16 днів без насильства».Творчі групи 8-Б класу «Скріпка» та «Ласта» брали активну участь в обговореннях круглого столу «16 днів без насильства». Хлопці та дівчата ознайомилися зі статистичними даними випадків насильства, видами, причинами, ознаками, наслідками, створили арт-терапевтичні малюнки-діагностики та активно обговорювали проблемні ситуації насильницьких дій, отримали памятки «Захисти себе».

У «Школі мрій» учні 8-Б класу, що входять до медіаторських груп «Скріпка» та «Ласта» 2019 - 2020 н. р. , будуть утілювати власні ідеї, досягати цілей, виконувати завдання щодо усунення конфліктних ситуацій і запобігання насильства в шкільному колективі.

Практичний психолог Корнійчук О.В.

Шануємо і рекламуємо українську мову!

День української писемності та мови 9 листопада учні та класний керівник 3-А класу відзначили презентацією класного відеопроєкту. Діти подарували найкращі, найщиріші, наймелодійніші, найрідніші слова СВОЇЙ УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ!

PR-центр УО «Нові лідери»