Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru

Соціомоб до Дня Соборності України

22 січня українці відзначають День Соборності. У всіх піднесений настрій, усі відчувають гордість та силу єдності. Це зазвичай. Але сьогодні ця дата набула нових відтінків, адже пам’ятаючи про Акт злуки УНР і ЗУНР, який так щиро вітав увесь народ, ми відчуваємо гіркоту, бо частина наших земель знову загарбана ворогом. Загарбана підло і протизаконно.

Учні НВК № 14 на класних годинах пригадали історію, обговорили значення подій 1919 року для подальшого розвитку української державності. А представники УО «Нові лідери» ініціювали створення відеозвернення до однолітків, які нині проживають на анексованих українських землях.

Старшокласники сподіваються, що їхній лист дійде до адресатів і вірять, що невдовзі Україна знову буде неподільною, єдиною і процвітатиме в межах своїх законних кордонів.

PR-центр УО «Нові лідери»

Наша різдвяна «Співуча родина»

Традиції ‒ це душа України. У нашій школі теж є багато хороших традицій. Одна з них ‒ фестиваль «Співуча родина». За останні роки світ добряче змінився: навчив нас цінувати здоров’я, дотримуватися соціальної дистанції. І тому напередодні Різдва фестиваль провели он-лайн. Не будемо описувати музичне мистецтво словами. Пропонуємо вам побачити все на власні очі.

Особлива подяка родинам-учасникам: Вишневським, Сорокам, Маліновським, Лук’янцям, Шоям, Матиюкам, Романовським, Ціпанам, Коваликам, Колобовим, Узліям, Віннічукам, Ковальчукам, Рибачукам, Шепелюкам, Дзюрам, Матвійчукам, Стельмахам, Івановим, Фесюкам, Цильтам, Булавським, Попчукам, Кравцям, Тхорукам, Квачукам, Дубенцям.

Учитель музики Людмила Павелко

Конкурс рутин «Толерантність завжди зі мною!»

Жорстокість породжується нетерпимістю до поглядів, переконань, зовнішності іншої людини. Саме тому 8-10 грудня учні 5-11 класів НВК № 14 взяли участь у конкурсі рутин «Толерантність живе зі мною!», що проходив у рамках кампанії «16 днів без насильства». Школярі обговорили в класах і оформили у вигляді стінгазет основні правила толерантності, які вони домовилися виконувати. До завдання підійшли творчо, ініціативно. У ході виконання роботи дійшли висновку, що жити потрібно за простим правилом: «Стався до інших так, як хочеш, щоб ставилися до тебе!».

Члени журі конкурсу оцінили роботи школярів і визнали переможцями усіх, для кого визначені рутини стануть орієнтирами в житті.

PR-центр УО «Нові лідери»

Марафон з написання листів

Ми боремося за світ, у якому права людини

є доступними для всіх без винятку.

Пітер Бененсон, засновник Amnesty International

Amnesty International – це всесвітній рух, що об’єднує понад 9 мільйонів людей, які вважають боротьбу з несправедливістю своєю особистою справою.

Одним з дієвих способів звернути увагу учнів на взаємопов’язаність і необхідність знань, які вони отримують у школі - дати їм змогу поглянути на навчальні предмети не як на сукупність правил, а як на щось живе, що постійне розвивається.

Учні 3–Б, 6–их та 8-А класів у переддень Всеукраїнського тижня права долучилися до глобальної правозахисної акції від AmnestyInternationalUkraine .

Учні старших класів ознайомились із історією та принципами дії Марафону, героями і героїнями цьогорічної акції, успіхами роботи організації минулих років. Згадали, зокрема Олега Сенцова та підтримали правозахисну подію, написавши листи підтримки Владиславу Єсипенку, журналісту – фрілансеру з окупованого Криму.

Учні 3-Б класу в ігровій формі дізналися про права дітей, про можливе їх порушення і підтримали цьогорічного учасника акції – підлітка з Білорусі Мікіту Золотарова.

"Тримайся", "все буде добре", "бажаємо найкращого", - писали третьокласники в своїх листах підтримки підлітку.

Кравець Людмила, вчитель історії і правознавства

5-А клас – за світ без насильства!

Про це говорили учні 5-А класу під час виховної години "Мій світ - без насильства". Школярі визначили причини виникнення агресивної поведінки, намагалися пояснити, як уникнути конфліктних моментів у житті.

На завершення п'ятикласники поділилися своїми враженнями, провівши флешмоб "Долоньки друзів", та були одностайні в тому, що подолання насильства можливе тільки за умови співпраці.

Класний керівник 5-А класу Єлхова Вікторія Ярославівна