Лічильник відвідувачів

Попередній тижденьПопередній тиждень4092
За місяцьЗа місяць446455

Привітання з Днем учителя, 2022

Дорогі, любі наші педагоги! Напередодні Свята працівників освіти хочемо подарувати Вам усі скарби світу, бо Ви – не просто частина нашого життя, нас самих, Ви – наші орієнтири, наші по-доброму командири, наші друзі. Але всіх скарбів світу ми поки що не маємо, тому даруємо Вам наші щирі слова привітання і наші побажання миру, добра, стабільності. Ми Вас любимо!

Ваші учні

Відновлення очного навчання

До уваги здобувачів освіти та їхніх батьків!

Рівненський ліцей № 14 організовує змішану форму навчання, яка поєднує очне та навчання з використанням дистанційних технологій.

28 вересня запрошуємо на очне навчання учнів 1-5 класів;

29 вересня – учнів 6-11 класів;

30 вересня школу відвідають учні 1-5 класів.

Із 3 по 7 жовтня очне навчання буде організоване для учнів 1-5 класів;

із 10 по 14 жовтня школу будуть відвідувати учні 6-11 класів.

Надалі очне навчання буде проводитися тиждень через тиждень.

Вихованці дошкільних груп зможуть відвідувати заклад постійно.

РЛ 14 чекає своїх учнів та дошкільнят! Сподіваємося, що все буде добре!

УВАГА!!! Із 28 вересня змінено розклад дзвінків для усіх здобувачів освіти!

1.    8:30 – 9:15

2.    9:25 – 10:10

3.    10:20 – 11:05

4.     11:25 – 12:10

5.     12:20 – 13:05

6.     13:25 – 14:10

7.     14:20 – 15:05

8.     15:15 – 16:00

П’яті класи розпочинають навчання о 8:20 (ранкове коло)

У єдності наша сила

Дорога шкільна громадо!

Нам було приємно ще раз переконатися у силі незламності нашого духу, нашої єдності! Ми гуртом взяли участь у Загальноміському благодійному ярмарку до Міжнародного дня миру і нашій шкільній родині вдалося зібрати значну      суму - 18350 гривень, ці кошти були передані організаторам заходу і вже працюють на нашу ПЕРЕМОГУ.

Дякуємо батькам, нашим учням і вихованцям, працівникам закладу: усім, хто готував крам, усім, хто перераховував кошти, усім, хто працював на нашій локації! У моменти такої згуртованості ми пишаємося своїм народом, радіємо, що навколо нас щирі, сильні люди, відчуваємо гордість, що ми – українці!

Поціновуємо фотомистецтво

13 вересня одинадцятикласники Рівненського ліцею № 14 відвідали цікаву фотовиставку «Рівне очима рідних незнайомців». Ця тема особливо цікава для молоді в рамках підготовки до реалізації проєкту «OPENWEEKPHOTO».

Експозиція нараховує сорок шість світлин, створених фотомайстрами, які вимушені були оселитися в Рівному через війну.

На фотознімках бачимо своє місто, але таке несподівано інше! Проте учасники польсько-українського проєкту не просто насолоджувалися мистецтвом, вони розглядали фотокартини через призму знань, здобутих на підготовчих заняттях, пояснювали, у чому неповторність того чи іншого знімка.

Натхненні, сповнені ідей, ліцеїсти розпочали роботу над створенням власної віртуальної галереї «Рівне в об’єктиві» - чергового кроку до реалізації міжнародного проєкту. Успіху їм!

PR-центр УО «Нові лідери»

«OPEN WEEK PHOTO»: продовжуємо роботу!

У процесі підготовки до спільного польсько-українського проєкту старшокласники Рівненського ліцею № 14 зрозуміли: щоб бути вправним світлярем, потрібно спочатку опанувати теорію фотосправи. У цьому одинадцятикласникам допомагала Ірина Кужелевич.

На підготовчому занятті майстриня провела детальний порівняльний аналіз принципу роботи різних фотоапаратів, розкрила хитрощі розкадрування, пояснила поняття планів світлин, учила підмічати особливості фотозображень.

Фотограф-професіонал поділилася досвідом та лайфхаками, звернула увагу на важливість наявності сюжету в основі фотосесії. Наші ліцеїсти уважно слухали, розглядали знімки, аналізували власні попередні фотоспроби. Робота з підготовки до реалізації проєкту триває!

PR-центр УО «Нові лідери»

Pol_2_7.jpg