Як козаки у групі «Бедрики» батл влаштували

Неймовірне феєричне свято осені 16 листопада подарували найріднішим людям та працівникам закладу вихованці групи «Бедрики». На казковій лісовій галявині добре відомі всім мультиплікаційні козаки влаштували батл між їжачками та білочками, щоб обрати, хто з цих поважних лісових родин матиме честь зустрічати саму панянку Осінь. Обидві лісові родини викладалися на повну силу. Переконували динамічними танцями, дзвінкими піснями, вправною декламацією поезії. Білочки хвалилися знанням етикету, вмінням сервірувати святковий стіл. Їжачки завойовували суддів своєю освіченістю, навичками дипломатії, умінням віртуозно грати на імпровізованих музичних інструментах. Тим часом чарівні лісовички готували подарунки для дорогої гості, начаклували усім гарний настрій своїм фантастичним шоу-номером. Суперництво будо затятим, але доброзичливим, дружнім.

Яскрава ілюмінація, ексклюзивні костюми, вражаючі декорації, і талановиті актори-дошкільнята створили справжню осінню феєрію. Козаки – зачинщики кастингу  не втримались і порадували батьків усіх «лісових жителів» запальним гопаком! Свято стало незабутнім подарунком з нагоди Дня народження дошкільного підрозділу закладу. Адміністрація закладу дякує всім організаторам дійства та батькам за креатив, щирість, уміння створити казкову атмосферу.

Сорока І.А., ЗДНВР

Дебют групи "Бджілки"

Басівкутський ярмарок у групі "Бджілки"

Осінь – щедра пора плодів, підрахунку прибутків, веселощів. Ось і вихованці молодшої групи «Бджілки» дошкільного підрозділу НВК № 14 вирішили поділитись із найріднішими своїми набутками, тому запросили їх на свій дебют – осіннє свято «Басівкутський ярмарок».

Діти майстерно припрошували гостей обрати їхній крам. Головна господиня, вражена асортиментом товару, поділилася з малечею рецептом найсмачнішого українського борщу. Національного колориту додали запальні танці маленьких козаків та ґаздиньок. Впродовж свята діти рівнялися на своїх завзятих вправних вихователів. Найпочеснішими покупцями на ярмарку були батьки, яким пощастило виграти «цінні» призи, відгадавши загадки. Свято було настільки різнобарвним та гомінким, що навіть чарівниця Осінь не втрималась від спокуси поярмаркувати.

Директор закладу нагородив найактивніших батьків та подякував колективу дошкільників за відмінно проведене свято.

Сорока І.А., ЗДВР

Музична розвага «Козацькому роду нема переводу»

Ми любимо сонце і квіти,

І небо нам шле свій привіт.

Ми – діти козацького роду.

Землі української цвіт!

12 жовтня 2018року з нагоди Дня Козацтва у групах «Бджілки» та «Бедрики» була проведена музична розвага «Козацькому роду нема переводу». Діти дізналися про життя і традиції козаків, слухали козацькі пісні, а також мали змогу від душі повеселитися, поспівати і взяти участь у справжніх козацьких змаганнях. У куренях «Бджілки» та «Бедрики» були обрані курінні козачата, які отримали   за свою спритність титул і нагрудний знак. Курені змагалися за право бути посвяченими в козачата: завзято демонстрували силу, сміливість, талант. Кошовий отаман, який завітав на свято, вирішив, що всі хлопці гідні бути в козацькій громаді. Під час урочистої посвяти хлопці виголосили присягу на вірність Вітчизні та українському народу і за це отримали іменну Козацьку грамоту та пам'ятні подарунки.

Український одяг дітей та дорослих, святково оформлена групова кімната надали особливого настрою і створили теплу національну атмосферу.

Козацькому роду нема переводу! Слава Україні і нашим захисникам!

Музкерівник Кондратюк О.М.

Увага! Оголошення

День ЦЗ у дошкільнят

Найменші вихованці НВК № 14 – дошкільнята груп «Бджілки» та «Бедрики» – активно долучилися до проведення Дня ЦЗ 26.04.2018 року. Діти з допомогою вихователів вивчали правила пожежної безпеки на заняттях. На тематичній лінійці переглянули навчальний мультфільм «Уроки безпеки мудрої тітоньки Сови», після перегляду робили правильні висновки про дії мультиплікаційних героїв, демонстрували свої знання з правил безпечної поведінки.

Разом із фізінструктором влаштували веселу спортивну естафету «Спритні пожежники»: діти вирушили в уявну подорож до весняного лісу, де їм довелося боротися з полум’ям, яке спричинив незагашений костер. А ще спритні маленькі «пожежники» рятували від вогню звірят. Дошкільнята виконували дії вправно й швидко.

Під час справжньої прогулянки на дітлахів чекав сюрприз – на подвір’ї закладу стояла справжня пожежна машина. Рятувальники розповіли про те, як вона працює, дозволили дітям приміряти спеціальний одяг пожежників, щоб відчути й себе вогнеборцями.

Діти цього дня багато дізналися, трохи розважилися, а ще на практичному занятті відпрацьовували навички швидкої евакуації разом з усіма учнями школи.

ЗДВР Дашкель І.Л.