Примножуємо різдвяні традиції

Новорічні та Різдвяні свята посідають особливе місце в душі кожного українця. Вступаючи у Новий рік, ми умовно розпочинаємо відлік часу знову, маємо потребу освятитися найкращими почуттями, щиро побажати одне одному щастя та здоровя, миру та злагоди в родині та країні.

Вихованці дошкільного підрозділу НВК №14 з допомогою працівників груп вчилися висловлювати такі побажання. Про найшанованіші свята, традиції українського народу малечі розповідав поважний Різдвяний Дід. У виконанні дітей та дорослих лунали величні колядки та щедрівки, щирі віншування, проводилися веселі зимові ігри та забави…

Коли ми черпаємо з духовних джерел, серце наповнюється теплом та щирістю, тоді скрізь панує лише радість та щастя, яскравіше сяє новорічна ялинка, навкруги відчувається справжнє свято!

Музичний керівник Кукла Світлана Миколаївна

Святий Миколай до діток завітав!

Є свято гарне в Україні,

Є свято казки чарівне,

Що Миколай в святій ряднині

Слухняним ласощі несе.

Це свято раз буває в році,

Воно нікого не мине,

Бо Миколай святий із неба

В оселю кожну зазирне.

Отець святий про всіх все знає,

Хоч любить нас, та бачить все.

Він чемних, лагідних вітає

І радість їм за це несе.

Малята груп «Бедрики» та «Бджілки» також із нетерпінням чекали Дня Святого Миколая. Вони вирішили не лягати спати, доки не прийде добрий захисник дітей, і влаштували веселу «Піжамну вечірку». Навіть підступна Лінь, що несподівано підкралася, не здолала нестримне бажання дітей бути веселими, добрими, щирими та працьовитими. Це побачив Святий Миколай, який завітав у гості та пригостив малят гостинцями за усі їхні добрі справи.

Свято завершилося, задоволена дітвора солодко спала у своїх ліжечках, споглядаючи гарні кольорові сни та чекаючи на прихід Святого Миколая у наступному році.

Музичний керівник Кукла Світлана Миколаївна

Осінні свята – час казки й гостинців

Осіння пора… Вона мрійлива, красива та чарівна. І саме цієї пори так хочеться ще раз насолодитися останніми сонячними днями. Героями справжньої осінньої казки стали найменші, найбезпосередніші артисти закладу – вихованці групи «Бджілки». Милі та грайливі Білочки, веселі Зайчики, працьовиті Їжачки, гуляючи в осінньому лісі, зустріли справжнього друга – Гарбузика, який, набравшись сили завдяки рясним осіннім Краплинкам, врятував їх від злого Вовка.

Щирі, зосереджені, активні дітлахи доклали усіх зусиль, щоб гідно зіграти свої ролі: танцювали, співали, декламували вірші. На завершення щедра Осінь пригостила малят смачними гостинцями, які вони, безперечно, заслужили.

Світлана Кукла, музичний керівник ДНЗ

«Майстер-шеф» у НВК 14!!!

Вихованці старшої групи «Бедрики» вирішили здивувати креативністю та незвичним форматом проведення осіннього свята. Вони влаштували кулінарно-осіннє шоу «Майстер-шеф», аби глядачі змогли «посмакувати» чудовими витворами юних талантів, порадіти з дарів щедрої осінньої пори, заодно познайомитися з кухнями різних народів світу.

Герої свята – маленькі кухарі – виявили справжній талант, вразивши своїм старанням та колоритними виступами. Справжні артисти! І за це отримали медалі «Мастер-шеф» від красуні Осені.

Окрема подяка працівникам закладу, дорослим героям свята: Цапу Богдану, Тарасюку Владиславу, Лілії Фесюк за участь у шоу. Кожен із них вніс свою «родзинку» в дійство, доповнивши його новими емоціями.

Після проведення кулінарного дійства у всіх залишився приємний посмак та гарний настрій!

Світлана Кукла, музичний керівник ДНЗ

Козацький рід не перевівся!

14 жовтня в Україні - Покрова Пресвятої Богородиці – християнське і народне свято, а ще відзначають День українського козацтва. От і вихованці груп садка НВК №14 з радістю зустріли його.

Під час цікавого дійства маленькі козаки мали змогу відчути себе справжніми захисниками, визволяючи з полону триголового Змія Горянина дівчину-Україну. На чолі юних звитяжців став відважний Котигорошко. Він організовував конкурси та ігрові «битви», аби здолати ворога.

Справжньою окрасою свята стали маленькі дівчатка-україночки. Вони всіляко підтримували козачат, допомагали їм у здійсненні подвигів.

Дівчину – Україну визволили, а ще весело й цікаво провели разом час. Наші найменші вихованці ще раз довели: «Козацькому роду нема переводу!»