Лічильник відвідувачів

За тижденьЗа тиждень850
Попередній тижденьПопередній тиждень354
За місяцьЗа місяць325846

Оголошення про призупинення освітнього процесу дошкільного підрозділу

УВАГА!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу (COVID-19)», розпорядження міського голови від 12.03.2020 № 266-р «Про попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) та введення обмежувальних заходів на території міста Рівного», наказу управління освіти Рівненського міськвиконкому від 13.03.2020 року № 93-осн. повідомляємо про призупинення освітнього процесу  з 16.03 до 03.04.2020року.

SPA-салону «Весняні Барви» у групі "Бджілки"

Весна… З її приходом  усе навколо оживає, розквітає. О цій порі жінки теж хочуть бути свіжими, ніжно-красивими, як весняні перврцвіти. Тому вихованці групи "Бджілки"  підготували матусям та бабусям креативний подарунок: запросили до SPA-салону «Весняні Барви». Тут жінки отримали чудові «косметичні процедури»: масаж обличчя з допомогою посмішок, релакс від мелодійних пісень, фітнес під час динамічних танців, енергетичні коктейлі зі слів любові та вдячності від дітей.  Відвідини салону пішли мамам та бабусям на користь: вони, красиві,бадьорі, щасливі, готові до зустрічі весни й жіночого дня.  Зі святом, дорогі жінки!

Світлана Кукла, музичний керівник

Різдвяне дійство

23 січня у НВК №14 завершився цикл зимових свят феєричним Різдвяним дійством. Вихованці, працівники та гості закладу мали змогу насолодитися надзвичайно зворушливим, веселим та насиченим виступом дорослих і маленьких артистів із груп «Бедрики» та «Бджілки». Присутні долучилися до українських традицій, відчули себе однією великою родиною, разом заколядували та довели, що нашому українському роду нема переводу!

Світлана Миколаївна Равська, музичний керівник дошкілля

Весняна подорож на борту корабля "Бедрики"

Агов… Чи не забарилася весна? Вже час їй настати, бо в перші весняні дні жінки чекають свого свята. Саме тому мужня команда моряків корабля "Бедрики" вирушила в експедицію на пошуки екзотичних квітів, щоб подарувати їх мамам та бабусям. На таємничому острові мореплавці зустрінуть прекрасних восьминіжок, що приєднаються до команди. Навіть жорстокі морські пірати не встоять перед силою любові мандрівників до своїх найрідніших жінок і допомагатимуть їм шукати диво-квіти.  Вирушаймо в подорож!  Захопливі пригоди чекають!

Музичний керівник дошкілля Кукла С.М.

Новорічне свято 2020 в групі Бджілки

Новий Рік прийшов на Україну! Як цьому не радіти? Для вихованців старшої групи «Бджілки» новорічне свято стало не лише подією, коли трапляються дива, а й дало змогу поринути в глибини українського фольклору, відчути себе артистами, виконавши ролі знайомих усім персонажів – героїв повісті «Вечори на хуторі біля Диканьки». Дійство не залишило байдужими ні глядачів, які аплодували стоячи, ні маленьких артистів, які отримали наприкінці свята від Морозенка такі жадані подарунки. Таке насичене, цікаве свято створило гарний настрій на увесь рік.

Світлана Миколаївна Равська, музичний керівник дошкілля