Музична розвага «Козацькому роду нема переводу»

Ми любимо сонце і квіти,

І небо нам шле свій привіт.

Ми – діти козацького роду.

Землі української цвіт!

12 жовтня 2018року з нагоди Дня Козацтва у групах «Бджілки» та «Бедрики» була проведена музична розвага «Козацькому роду нема переводу». Діти дізналися про життя і традиції козаків, слухали козацькі пісні, а також мали змогу від душі повеселитися, поспівати і взяти участь у справжніх козацьких змаганнях. У куренях «Бджілки» та «Бедрики» були обрані курінні козачата, які отримали   за свою спритність титул і нагрудний знак. Курені змагалися за право бути посвяченими в козачата: завзято демонстрували силу, сміливість, талант. Кошовий отаман, який завітав на свято, вирішив, що всі хлопці гідні бути в козацькій громаді. Під час урочистої посвяти хлопці виголосили присягу на вірність Вітчизні та українському народу і за це отримали іменну Козацьку грамоту та пам'ятні подарунки.

Український одяг дітей та дорослих, святково оформлена групова кімната надали особливого настрою і створили теплу національну атмосферу.

Козацькому роду нема переводу! Слава Україні і нашим захисникам!

Музкерівник Кондратюк О.М.

День ЦЗ у дошкільнят

Найменші вихованці НВК № 14 – дошкільнята груп «Бджілки» та «Бедрики» – активно долучилися до проведення Дня ЦЗ 26.04.2018 року. Діти з допомогою вихователів вивчали правила пожежної безпеки на заняттях. На тематичній лінійці переглянули навчальний мультфільм «Уроки безпеки мудрої тітоньки Сови», після перегляду робили правильні висновки про дії мультиплікаційних героїв, демонстрували свої знання з правил безпечної поведінки.

Разом із фізінструктором влаштували веселу спортивну естафету «Спритні пожежники»: діти вирушили в уявну подорож до весняного лісу, де їм довелося боротися з полум’ям, яке спричинив незагашений костер. А ще спритні маленькі «пожежники» рятували від вогню звірят. Дошкільнята виконували дії вправно й швидко.

Під час справжньої прогулянки на дітлахів чекав сюрприз – на подвір’ї закладу стояла справжня пожежна машина. Рятувальники розповіли про те, як вона працює, дозволили дітям приміряти спеціальний одяг пожежників, щоб відчути й себе вогнеборцями.

Діти цього дня багато дізналися, трохи розважилися, а ще на практичному занятті відпрацьовували навички швидкої евакуації разом з усіма учнями школи.

ЗДВР Дашкель І.Л.

Весняне свято у групі "Бджілки", 2018

Весна - час комусь пригадати, а комусь познайомитися з давніми традиціями. Вихованці молодшої групи запросили своїх рідних на свято зустрічі весни. Юні українці та україночки закликали її піснями, танцями, віршами, іграми. Разом із гостями дошкільнята виконували веснянки та гаївки. Їхній оптимізм сколихнув зал і переконав зиму відступити. Справжнім сюрпризом для мам та бабусь стали виготовлені малятами власноруч сувеніри. Батьки дивувалися обізнаності дітей про звичаї і пишалися своїми маленькими патріотами.

Весняне свято у групі "Бедрики", 2018

Жінки завжди охочі "вийти в люди",тому вихованці старшої групи запросили своїх мам, бабусь та сестричок до модної кав’ярні  "Весняні барви". Дорогих гостей обслуговував вишколений колектив офіціантів-дошкільнят. У меню були дзвінкі пісні, оригінальні танці, вишукана поезія. Відвідувачі  замовляли хороший настрій, насолоду, захоплення, а вправний персонал швидко і якісно виконував замовлення. Окрім того, діти хизувалися своїми знаннями  рецептів різних українських страв. Приємною несподіванкою для жінок стали вирощені дитячими руками букети.

Запрошення на свято Весни та Мами

Шановні родини вихованців

дошкільних груп НВК №14!

Чекаємо Вас на свято Весни та Мами, яке відбудеться 16 березня в актовій залі НВК №14.

Група «Бджілки» запрошує рідних в гості до Весни-матінки та її дочки Подоляночкио 10:00.

Група «Бедрики» просить завітати до кав’ярні «Весняні барви» о 16:00.

Вас здивують чарівні дошкільнята, милозвучні пісні, ніжні вірші, запальні танці. Давайте разом радіти приходу весни.

Приходьте до нас неодмінно -- зустрінемо щиро й гостинно!

Колектив дошкільників