Випускний бал у дошкільнят, 2017

Весна… Хвилювання… Усмішки й квіти…

І настрій веселий дарує танок –

У нас  випускний!Підросли наші діти!

У школу малят проводжає  садок.

В урочисто вбраному   актовому залі НВК №14 30 травня  відбувся випускний бал для дошкільнят. Присутні мандрували машиною часу і зупинялись на таких станціях: «Спогади минулого»,  «Фантазії майбутнього» та «Щасливе сьогодення». Групу «Бджілки» привітали зі святом наймолодші вихованці та випускники 4 класу. Вони радо дарували запальні танці, загадки, побажання, ігри. Лунало багато пісень про дитинство та школу,  які зворушили серця присутніх у залі. Від дітей і батьків звучали теплі слова вдячності усім працівникам закладу. Дошкільнята показали свої таланти та уміння, які здобули в садку. Сльози гордості за дітей котилися по щоках батьків, вихователів Захарук Надії Валеріївни, Павлюк  Катерини Олегівни та працівників. У щасливу шкільну дорогу мами  благословили своїх кровиночок зворушливим танцем з рушниками.

Директор Демчук Юрій Михайлович та заступник директора з навчально–виховної роботи Сорока Ірина Анатоліївна  щиро привітали вихованців із першим у житті випускним, нагородили їх дипломами і побажали  міцного здоров’я, щастя, радості, мирного неба та успіхів у навчанні. Їхнім батькам – витримки та терпіння, мудрості та сили, і щоб батьківське плече завжди було для дітей опорою та оберегом.

Кондратюк Оксана Михайлівна, музичний керівник ДНЗ.