День ЦЗ у дошкільнят

Найменші вихованці НВК № 14 – дошкільнята груп «Бджілки» та «Бедрики» – активно долучилися до проведення Дня ЦЗ 26.04.2018 року. Діти з допомогою вихователів вивчали правила пожежної безпеки на заняттях. На тематичній лінійці переглянули навчальний мультфільм «Уроки безпеки мудрої тітоньки Сови», після перегляду робили правильні висновки про дії мультиплікаційних героїв, демонстрували свої знання з правил безпечної поведінки.

Разом із фізінструктором влаштували веселу спортивну естафету «Спритні пожежники»: діти вирушили в уявну подорож до весняного лісу, де їм довелося боротися з полум’ям, яке спричинив незагашений костер. А ще спритні маленькі «пожежники» рятували від вогню звірят. Дошкільнята виконували дії вправно й швидко.

Під час справжньої прогулянки на дітлахів чекав сюрприз – на подвір’ї закладу стояла справжня пожежна машина. Рятувальники розповіли про те, як вона працює, дозволили дітям приміряти спеціальний одяг пожежників, щоб відчути й себе вогнеборцями.

Діти цього дня багато дізналися, трохи розважилися, а ще на практичному занятті відпрацьовували навички швидкої евакуації разом з усіма учнями школи.

ЗДВР Дашкель І.Л.