Музична розвага «Козацькому роду нема переводу»

Ми любимо сонце і квіти,

І небо нам шле свій привіт.

Ми – діти козацького роду.

Землі української цвіт!

12 жовтня 2018року з нагоди Дня Козацтва у групах «Бджілки» та «Бедрики» була проведена музична розвага «Козацькому роду нема переводу». Діти дізналися про життя і традиції козаків, слухали козацькі пісні, а також мали змогу від душі повеселитися, поспівати і взяти участь у справжніх козацьких змаганнях. У куренях «Бджілки» та «Бедрики» були обрані курінні козачата, які отримали   за свою спритність титул і нагрудний знак. Курені змагалися за право бути посвяченими в козачата: завзято демонстрували силу, сміливість, талант. Кошовий отаман, який завітав на свято, вирішив, що всі хлопці гідні бути в козацькій громаді. Під час урочистої посвяти хлопці виголосили присягу на вірність Вітчизні та українському народу і за це отримали іменну Козацьку грамоту та пам'ятні подарунки.

Український одяг дітей та дорослих, святково оформлена групова кімната надали особливого настрою і створили теплу національну атмосферу.

Козацькому роду нема переводу! Слава Україні і нашим захисникам!

Музкерівник Кондратюк О.М.