Дебют групи "Бджілки"

Басівкутський ярмарок у групі "Бджілки"

Осінь – щедра пора плодів, підрахунку прибутків, веселощів. Ось і вихованці молодшої групи «Бджілки» дошкільного підрозділу НВК № 14 вирішили поділитись із найріднішими своїми набутками, тому запросили їх на свій дебют – осіннє свято «Басівкутський ярмарок».

Діти майстерно припрошували гостей обрати їхній крам. Головна господиня, вражена асортиментом товару, поділилася з малечею рецептом найсмачнішого українського борщу. Національного колориту додали запальні танці маленьких козаків та ґаздиньок. Впродовж свята діти рівнялися на своїх завзятих вправних вихователів. Найпочеснішими покупцями на ярмарку були батьки, яким пощастило виграти «цінні» призи, відгадавши загадки. Свято було настільки різнобарвним та гомінким, що навіть чарівниця Осінь не втрималась від спокуси поярмаркувати.

Директор закладу нагородив найактивніших батьків та подякував колективу дошкільників за відмінно проведене свято.

Сорока І.А., ЗДВР