І знову першовересень!

Цьогоріч новий навчальний рік розпочався з лінійки для трьох головних класів: 1-а, 1-б та 11.

Маленькі першокласники, кумедні й ще трохи несміливі, уважно слухали директора, Юрія Михайловича Демчука, який привітав їх у шкільній родині, подарував значки учнів НВК № 14. Керівник закладу звернувся й до учнів випускного класу, побажав їм сили й наснаги, порадив старанно готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.

На свято завітав Павло Володимирович Дубина, старший лейтенант ВЧ 3395, який теж звернувся до присутніх з вітальним словом. З нагоди 30-ти річчя незалежності України діти, батьки та вчителі влаштували арт-моб: власноруч створили символ цього свята – жовто-блакитну квітку, облаштували фотозону, де усі залюбки фотографувалися.

Що ж, розпочинається навчання. На Першому уроці учні та вчителі визначили перед собою цілі на цей рік. Бажаємо усім здоров’я, щоб їх досягти!

PR-центр УО «Нові лідери»