Секційне засідання серпневої конференції освітян (педагогічних працівників початкової школи)

27 серпня 2014 року на базі НВК №14  відбулось секційне засідання серпневої конференції педагогічних працівників початкової школи. На засіданні педагоги розглянули основні орієнтири діяльності вчителів початкової школи у 2014-2015 навчальному році в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Зокрема, заступник завідувача КУ «РММК» Пучко Тетяна Альфанасівна розставила основні акценти щодо організації навчально-виховного процесу в початкових класах у новому навчальному році та підбила підсумки методичної роботи з педагогічними працівниками початкової школи. Середюк Валентина Володимирівна, головний спеціаліст управління освіти, порушила питання реалій та перспектив впровадження інклюзивного навчання в загальноосвітніх навчальних закладах міста. Вчителі мали можливість оглянути виставку методичної та психолого-педагогічної літератури.