Лічильник відвідувачів

За тижденьЗа тиждень512
Попередній тижденьПопередній тиждень3797
За місяцьЗа місяць432631

День добрих справ у «Школі мрій»

Щедрий Вівторок — День добрих справ — у всьому світі відзначають із 2012 року. Свято завжди відбувається у перший вівторок грудня, і цього року

припало на 7 грудня. Щоб  до нього долучитися, достатньо зробити хоч маленьку добру справу.

Учні, вихованці, батьки, вчителі НВК № 14 об’єдналися для участі в проєкті «Коробка хоробрості».

Ця «Коробка хоробрості» допомагає маленьким героям – діткам, які лікуються в онкоцентрі – щодня долати страх та біль, особливо в маніпуляційному кабінеті. Невеличкі даруночки з «Коробки хоробрості» (іграшки, брелоки, книжечки, пазли, біжутерія) допомагають витримати неприємні й болючі процедури, слугують призами за сміливість.

Шкільна родина зібрала і передала в онкоцентр необхідні речі для вмісту чарівної коробки. Координатор Юрій Яцюк відзначив активність закладу в реалізації проєкту, подякував усім причентим за небайдужість.

PR-центр УО «Нові лідери»