І знову подорож до Польщі!

З 2 по 6 листопада 2014 року десятеро учнів та двоє вчителів нашого закладу перебували в Польщі. Візит був здійснений в рамках співпраці НВК № 14 м. Рівного з Комплексом електрично-електронних шкіл ім.Фелікса Фаб’яного у м. Радомсько. Діти проживали у польських сім’ях, відвідували цікаві місця. Зокрема, цього разу була організована поїздка до м. Лодзь, тут учні відвідати Експериментаріум; культпохід до Регіонального музею м. Радомсько, де діти не лише познайомились з цікавою експозицією, але й мали можливість власноруч виготовити славнозвісні торунські пряники; екскурсія до конеферми. Староста Радомщанського повіту Роберт Закжевські щиро вітав візитерів і висловив надію на подальшу співпрацю. Учні та вчителі НВК № 14 щиро дякують польським друзям за приємні і незабутні враження від поїздки.