Школа мрій

18 листопада 2014 року об 11 годині у «Школі мрій» відбудеться  арт-терапевтична перерва, мета якої -  психологічна  допомога учасникам заходу та воїнам АТО.

Учні, вчителі та батьки закладу  переконають усіх, що в НВК №14 уміють не лише мріяти, а й радіти, хвилюватися, співчувати, об’єднувати, надихати, творити…

Кожен, хто створить малюнок, зможе подарувати нашим захисникам, воїнам АТО, частинку своєї душі, родинне тепло, віру та надію на збереження миру в Україні.

І знову веселковими барвами засяє  рідна школа, зміцніє та згуртується учнівська родина, добротою сповняться душі українців.

Влучним епіграфом до заходу стануть слова з вірша вчителя української мови та літератури  Кондрашової С.А. :

Я намалюю МИР:

Блакитне небо й сонечко яскраве!

Я намалюю ЩАСТЯ:

Тата, маму й рідний дім!

Я посаджу калину біля хати,

Нехай зросте на радість людям всім!

О Боже, збережи єдину УКРАЇНУ!

Зміцни надію в серденьку  моїм!

Адміністрація та вчительський колектив «Школи мрій» запрошують усіх поринути у світ мистецтва  на арт-терапевтичній перерві.