підсумки Дня ЦЗ

Протягом Дня ЦЗ  працівники і учні закладу відпрацювали дії за сигналом „Увага всім!”, удосконалили вміння користуватися засобами колективного та індивідуального захисту.

Для учнів 2-4 класів було проведено спортивно – інтелектуальну гру «Школа виживання», до якої входили конкурси: «Подорож по горах», «Біг пінгвінів», «Веселий обруч», «Уперед по тунелю», «Кмітливий стрибун»,  «Пазл».  Оцінювання конкурсів здійснювало компетентне журі.  Команда "Юність" (3-А клас) за підсумками змагань посіла І місце,  команда "Дужі" (3-Б клас) - ІІ місце, команда "Рятівники" (4 клас) - ІІІ місце. Команди  «Дружба» (2-А клас) та «Всезнайки» (2-Б клас) нагороджені грамотами за активну участь у змаганнях .

Для учнів 5-10 класів було організовано практичне заняття «Знаємо, вміємо, зробимо!». Працювало три зони:

1.     Побудова укриття (5,6 класи);

2. Практикум з протигазами та костюмом ЗЗК (загальновійськовий захисний комплект)(7,8 класи);

3.     Майстер-клас «Спорядження магазину патронами» (9,10 класи).

Учні активно виконували завдання та здавали нормативи. Працювало журі, яке визначило переможців у кожній номінації:

1. Команда "101" (5 клас);

2. Команда "Протигази" (8 клас);

3. Команда "Чорнобривці" (9 клас).

Організовано виставку малюнків на тематику ЦЗ та НС. Активними учасниками виставки були учні 1-4 класів. Проведено виховні години в 1 - 10 класах на тематику ЦЗ та НС.

Учні, працівники, формування  цивільного захисту за сигналами ЦЗ діяли грамотно,  чітко, відповідно до поставлених завдань.