Випускний 2015

30 травня 2015 року "Школа мрій" знову відчинила свої двері, скликаючи гостей на Свято  випускника-2015.  Одинадцятикласники із вдячністю звернулися до батьків, учителів, учнів. Журавлиною піснею прозвучало прощання учнів із  школою, першою вчителькою, вчителями-предметниками, однокласниками.

Цьогоріч випускників випроводжали у самостійне життя аж троє класних керівників: перший учитель Маліновська Н.П., класний керівник Дашкель І.Л. (нині заступник директора з виховної роботи) та "класна мама" Сидорчук Л.Г. Вони з глибоким сумом, але з гордістю та любов’ю дарували дітям ніжні, трепетні слова, бажали успіхів у житті, закликали якомога частіше повертатися до рідної школи та пам’ятати, що тут, у "Школі-родині", їх завжди чекатимуть.

Веселковими барвами вигравали квіти в руках учнів. Сонячно сяяли обличчя батьків. Гордістю були сповнені серця вчителів за своїх вихованців.