Голуб миру

21 вересня – Міжнародний день миру. Активісти Шкільного парламенту НВК № 14 разом із представниками Шкільного Європейського клубу запропонували провести цей день під знаком голуба. І це не дивно, адже для  людства голуб  -- це птах усеземної  любові, птах миру.  Впродовж дня у закладі відбулись цікаві заходи. Керівник Шкільного Європейського клубу, вчитель англійської мови Сидорчук Любов Георгіївна,  провела загальношкільний майстер-клас із виготовлення паперових голубів у техніці орігамі. Власноруч створених птахів учні подарують рідним. Упродовж перерв та після уроків учні закладу роздавали перехожим виготовлені заздалегідь листівки у формі голубів зі щирими побажаннями. Завершився день флеш-мобом, влаштованим учнями 5 класу: діти випустили в небо живих голубів із молитвою про мир в Україні та  на всій Землі.

Голубко біла, ти лети у світ,

Хай буде мир у небі голубому.

Бо голуб миру, кажуть з давніх літ,

Приносить радість родові людському.

Коли панує щастя і любов,

Танцює понад квітами комашка,

У світі мир — основа із основ,

І символ миру — білосніжна пташка.

Голубко біла, ти лети у світ,

Хай буде мир у небі голубому!

Неси всім щастя, передай привіт

Усім народам, людові земному...

Міністерство інформації Шкільного парламенту