Басівкутський куліш 2015-2016

Загальношкільне свято «Басівкутський куліш» у НВК № 14

Традиційно після свята Покрови учні, батьки, вчителі та усі охочі басівкутці збираються на забаву «Басівкутський куліш». Команди класів демонструють свої емблеми, вигукують девізи, співають козацькі пісні, беруть участь у спортивних змаганнях, після чого починають куховарити. Готують каші за  традиційними й новаторськими рецептами, гостинно  запрошують до свого гурту присутніх. Цього року на свято до учнів завітали студенти факультету хореографії зі своїм викладачем  - кандидатом історичних наук, доцентом, професором Савчин Лілією Михайлівною. Гості  долучилися до організації свята і подарували усім красиві хореографічні та вокальні виступи. Басівкутці та запрошені телекореспонденти переконалися, що басівкутський куліш  - найсмачніший.

Міністерство інформації Шкільного парламенту