Педагогічна рада, лютий 2016

4 лютого 2016 року в НВК № 14 педагоги зібрались на раду, щоб обговорити можливість впровадження науково-педагогічного проекту "Інтелект України" в практику роботи закладу. Заступник директора з навчально-виховної роботи Сорока І.А. та вчитель початкових класів Горбатовська Л.Г., які відвідали семінар у Харкові, ознайомили колектив з методичними та організаційними засадами початкової освіти у цьому проекті. Учителі ознайомилися з нормативними та інструктивними матеріалами та побували в ролі учнів, апробуючи на собі запропоновані методики. Педагоги разом із запрошеними батьками  прийняли одностайне рішення впроваджувати науково-педагогічний проект "Інтелект України" у закладі серед учнів 1 класу з 2016-2017 навчального року.