урок-екскурсія з інформатики

11 лютого 2016 року вчителі  НВК № 14 Примак С.М. та Новак І.А.  в рамках тижня інформатики організували  для  учнів 9 та 11 класів урок-екскурсію «Історія комп’ютерної  техніки». Гостино до себе запросив учнівський колектив нашого закладу математично-природничий ліцей «Елітар», у якому створена музейна кімната історії комп’ютерної техніки. Директор закладу Жилюк Олег Миколайович з  піднесенням розповідав  про створений ними  музей. Продовжили захоплюючу розповідь про історію виникне комп’ютерів юні екскурсоводи, учні 8 класу. Вони  продемонстрували рідкісні експонати, які зустрічаються у нашому місті в єдиному екземплярі. На завершення уроку-екскурсії  серед  наших учнів була проведена  вікторина, найактивніші отримали солодкі призи. Висловлюємо подяку адміністрації математично-природничого ліцею «Елітар» за гарно проведений час та здобуті знання.