Показовий урок з математики у 3-Б

Маліновська Наталія Петрівна провела показовий урок з математики в 3-Б класі. Спостерігалося  cтворення позитивного емоційного налаштування всіх школярів на роботу впродовж уроку, залучення їх до визначення особистісно значущої мети та показників її досягнення. Наталія Петрівна уміло привернула увагу учнів, вийшовши на рівень проблемно-пошукового діалогу: рух думки від простого до складного, формулювання запитань у чіткій, зрозумілій дітям формі. Стимулювала третьокласників до вибору та самостійного використання різних способів виконання завдань. Сім учнів прекрасно впорались із підготовкою випереджувальних завдань: розповідей про одне з семи чудес України. Реалізація міжпредметних зв’язків створила ефект здивування, захоплення, стимулювала учнів до  роботи у швидкому темпі. У цікавий спосіб - з використанням документ-камери - було проведено взаємооцінювання. Це сприяло формуванню уміння учнів самостійно оцінити навички один одного, усвідомлювати, що їхня думка значима, що вони можуть побачити приховані закономірності та факти, тобто, здатні мислити глибоко і серйозно.