Весна починається з Шевченка

«Шевченківські дні» разом з бібліотекою

Напевно, в Україні немає такої людини, яка б не чула про генія українського народу - Тараса Григоровича Шевченка. Кожен із нас читав «Кобзаря», знає його невмирущий «Заповіт». Українці кажуть, що весна розпочинається із Шевченка.

Творчість цього поета не можна не любити.   Вихованці групи продовженого дня НВК № 14 -  не виключення. Разом із вихователем Дзигою Наталією Миколаївною вони відвідали захід у філії №2  Рівненської міської бібліотеки , присвячений Тарасу Григоровичу.

У чому ж феномен нашого великого митця? Чому і сьогодні, майже через півтора століття після його смерті, твори, написані Великим Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать душі?  Він - син кріпака, сирота змалку, талановитий юнак, що не має змоги розвинути свій талант художника… Про ці факти з життя Тараса Григоровича ми знаємо давно. На святі лунали вірші, поеми Тараса Шевченка у виконанні учнів нашої школи. У душах дітей запалився вогонь патріотизму та любові до України і її культурної спадщини.

Щиру подяку висловлюємо працівникам Рівненської міської бібліотеки                    філії  № 2 за цікаву й теплу зустріч.