Поетичний концерт шестикласників

В рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги учні 6-7 класів, вихованці вчителя зарубіжної літератури Дмітрієвої Олени Володимирівни, взяли участь у «Поетичному концерті»  творів світової літератури та завітали до школярів групи продовженого дня Дзиги Наталії Миколаївни.  Це не вперше учні середньої ланки виступають перед молодшими учнями з презентацією улюблених творів зарубіжних письменників.

На заході звучала поезія німецьких поетів Й.Гете, Г. Гейне, англійського Дж. Кітса, байки давньогрецького і російського  митців слова Езопа та І.Крилова, тощо.

Активними учасниками дійства стали учні 6 класу Соколова Єлизавета, Пивоварчук Анастасія, Робейко Анастасія, Ткачук Вікторія, Горбатюк Євгенія, Ярмолюк Ілля, Федоров Ілля, учень 7 класу Чепіль Степан. А приз глядацьких симпатій отримав учень 6 класу Сидорчик Олександр.

Декламація поезії перед  молодшими друзями сприяє в учнів середньої ланки розвитку творчих здібностей, майстерності  виразного читання, підвищення інтересу до поезії. В свою чергу, вихованці ГПД долучаються до незрівнянного світу літератури: розвивають свої естетичні смаки, вчаться відчувати красу поезії, насолоджуються майстерним виконанням високохудожніх рядків.