Тиждень дитячої та юнацької книги

З 21 до 25 березня 2016 року в  Рівненському НВК № 14 проходив Тиждень дитячої та юнацької книги.

В учнівських змаганнях зі збереження навчальної літератури переможцями стали діти 3-А класу (класний керівник Демчук Т.Ф.).

Учні 7 класу дискутували на тему «Мій підручник – надійний помічник у навчанні», обговорювали новинки  світу дитячої та юнацької книги,   ділилися враженнями від прочитаного.

Упродовж  тижня у «школі мрій» відбулося багато яскравих заходів, але найбільше зацікавив дітей  конкурс «Малюнок  до улюбленого літературного твору». Перемогла  в «мистецьких змаганнях» учениця 7 класу Робейко Юлія, що створила неймовірну  ілюстрацію до роману  Даніеля Дефо «Робінзон Крузо».

На думку шкільних експертів, у конкурсі «Кращий читач» переможцями стали учениці  3-А класу Будик Анастасія та Чепіль Марія, а найактивнішим  відвідувачем бібліотеки  визнано учня  3-А класу Кухара Віталія.

Вихованці  6 класу (вчитель  Кондрашова С.А.) підготували розповідь  про сучасних  дитячих поетів і разом із іншими учнями «подорожували стежинками  весняної поезії», насолоджувалися звучанням ліричних літературних і музичних творів.

Надзвичайно  плідною стала зустріч учнів 5 та 7 класів у своєрідній «читацькій майстерні». Відбулося заняття на тему «Досвідчений читач» (вчитель Дмітрієва О.В.).  Учні Чепіль Степан  і Дука  Анастасія презентували власні читацькі щоденники та  поділилися досвідом із молодшими школярами  щодо їх оформлення й наповнення, розповіли про  «цікавинки» сучасних дитячих і юнацьких творів.

Активними учасниками заходів, які відбувалися протягом Тижня дитячої та юнацької книги,  були  вихованці дитячого садка групи № 1 «Бедрики» ( вихователь Чайковська О.М.). Діти довели, що й  вони, як і решта вихованців НВК №14, люблять і вміють слухати, запам’ятовувати, дехто - читати, залюбки змагалися у  логічній грі «З якої казки цей герой?», із задоволенням випробовували себе в сюжетно-рольовій грі «У бібліотеці. Ознайомлення з абеткою».

Тиждень дитячої та юнацької книги минув швидко, проте залишив багато приємного, теплого, доброго у наших серцях надовго…