Гості з Сумщини

Колективу НВК № 14 щастить на хороших гостей. В останній тиждень березня до «Школи мрій» завітала делегація із Сумської області у складі двох учениць – Анни та Єлизавети, учасниць  Всеукраїнської олімпіади з англійської мови  та  керівника Овчаренко Наталії Миколаївни. Активісти  Шкільного парламенту НВК № 14 розповіли ровесницям про життя школи-родини, похвалилися своїми досягненнями, організували екскурсію найсучаснішою у місті школою. Щоб дати можливість сумчанам трішки відпочити, запропонували виготовити малюнки у техніці «Ебру». Старшокласники невимушено спілкувалися за смачною вечерею, вітали дівчат із перемогою  у олімпіаді. Гостям сподобалась приємна родинна атмосфера, про що вони залишили запис у «Гостьовій книзі» закладу. Усі погодились, що це знайомство мусить перерости у дружбу.

Міністерство інформації Шкільного парламенту