День цивільного захисту в НВК №14

22 квітня 2016 року в НВК № 14 був проведений День цивільного захисту, в ході якого було проведено об’єктове тренування з особовим складом та учнями, здійснено перевірку готовності всіх формувань цивільного захисту та працівників, учнів до проведення евакуаційних заходів за сигналами оповіщення.

Протягом Дня ЦЗ з працівниками і учнями відпрацьовані дії за сигналом „Увага всім!”, користування засобами колективного та індивідуального захисту, виготовлення найпростіших засобів захисту органів дихання,  виконання нормативів ЦЗ, організація роботи пункту видачі 3І3.

Для учнів були проведені:

-            Конкурс малюнку на асфальті для учнів 1-их класів;

-            «Квест» для учнів 2-4 класів;

-            Комбінована естафета для учнів 5-11 класів;

-            Практичне заняття з працівниками ГУ ДСНС України в Рівненській області (пожежна автоцистерна)для всіх учнів закладу;

-            Виховні години з переглядом відеоматеріалів на тематику ЦЗ та НС;

-            Практикум «Використання вогнегасника».

Учні активно виконували завдання та здавали нормативи. Працювало журі у складі: Демченко В.Ф, Єгорова Н.О., Дашкель І.Л.

Підсумки змагань:

1-Б

Хомко З.М.

Квест

За оригінальність та повноту відповідей

2-А

Алембіта Г.С.

2-Б

Дронова А.Я.

За швидкість

мислення

3-А

Демчук Т.Ф.

3-Б

Маліновська Н.П.

За активну участь

4-А

Вінічук С.М.

4-Б

Горбатовська Л.В.

Подяками за особливий вклад у проведення заходів до Дня ЦЗ було нагороджені: хлопці 9 класу, дві учениці 8 класу – Гринчук М., Костюкович Т.

Учні, працівники, формування  цивільного захисту за сигналами ЦЗ діяли грамотно,  чітко, відповідно до поставлених завдань.

За вміле управління членами формувань цивільного захисту оголосити подяку керівникам формувань та класним керівникам Горбатовській Л.В., Маліновській Н.П., Вінічук С.М., Мозоль В.Л., Адамчуку О.С., Савчуку О.А.

За грамотні і чіткі дії у складі формувань цивільного захисту, високу організованість і дисципліну, оголосити подяку Єгоровій Н.О., Ходневич С.І., Демченко В.Ф.

Загальну мету проведення Дня цивільного захисту вважати досягнутою.