Свято "Прощавай Букварику" в 1-Б

2 byk 3 2 byk 1

19 травня 2016 року  відбулося свято «Прощання з Букварем» у 1-Б класі під керівництвом Хомко Зоряни Миколаївни.

В актовому залі школи зібралися батьки,  старші друзі,  вчителі. Всі спостерігали за найважливішим і найскладнішим іспитом – звітом про те, чого учні навчилися за цей рік. Усі діти отримали свій перший документ про освіту - свідоцтво "Про успіхи у навчанні".

Панувала святкова атмосфера, піднесений настрій, радість, бо вже вивчено  БукварДіти в цікавих іграх та розвагах показали свої вміння та здібності: відгадували загадки, розв’язували математичні завдання,  розказували цікаві гуморески, танцювали танець зі своєю першою книгою, читали реп. На свято були запрошені підручники з Української мови та Літературного читання, що запросили першачків до плідної співпраці в наступному році. Циганка,  несподівана гостя,  побажала щасливої дороги у світ знань. На завершення учні пообіцяли присутнім гарно вчитися.  Бажаємо їм здоров’я, успіхів та здійснення мрій.

2 byk 4 2 byk 2