Замками Львівщини

Екскурсія до мальовничих замків Львова

25 вересня 2016 року учні 6-8 класів, батьки та класний керівник 8 класу   НВК №14 Процюк О.М.  побували на  екскурсії  замками Львівщини. Юним туристам  дуже сподобався Китайський палац у Золочівському замку, який в кінці XVII століття побудував польський король Ян ІІІ Собеський для своєї коханої дружини Марисеньки, захопив Музей Східних культур. Цікавинкою Підгорецького замку є, звичайно ж,  кімната з привидом, і хоча Білу Пані подорожуючі не зустріли, але були зачаровані  краєвидами і величчю споруди. Під час відвідин  Олеського замку учні НВК № 14 отримали титули та звання. Стародавні меблі, скульптури та картини XVI-XVIIст. не залишили нікого байдужим. Учні дізналися багато цікавого, таємничого, історичного, насолодилися красою природи та архітектури, довго ділилися враженнями від побаченого і вирішили обов’язково відвідати Львівські замки ще раз.

Міністерство інформації Шкільного парламенту НВК № 14