Знайомство батьків з проектом "Інтелект"

З 24 по 26 жовтня вчитель початкових класів Горбатовська Людмила Володимирівна, яка працює за науково-педагогічним проектом "Інтелект України", запросила батьків першокласників блище познайомитися з методикою проведення уроків математики. Батькам сподобався високий рівень організації навчального процесу, швидка та позитивна адаптація учнів до школи.  Здивування викликала велика кількість завдань, з якими впорались під час уроку їх діти. Також  відмітили пізнавальність, науковість, цікавість, різноманітність  та навіть складність завдань. Особливо трепетно було спостерігати за зворотнім зв’язком: коли батьки оцінювали діяльність і давали  поради свохїм діткам та дякували за роботу вчителю.  Також усі разом мали можливість поспілкуватися, обговорити успіхи, переживання та труднощі. Позитивна родинна атмосфера викликала в учнів бажання запросити батьків у гості ще й на інші предмети.