День Гідності та Свободи в НВК № 14

Кожне покоління має своїх героїв.  21 листопада, у День Гідності та Свободи учні 5-10 класів НВК № 14 зібралися в актовій залі на загальношкільний  урок історії. До проведення заходу, окрім вчителя історії Кравець Людмили Віталіївни, долучилися восьмикласники разом з класним керівником Процюк Ольгою Миколаївною.  Діти та вчителі пригадали події останніх років в Україні, які спонукали  сучасників до героїзму, і пом’янули загиблих героїв. Присутні на заході зрозуміли, що хоча багато подвигів закінчилось трагічно, громадяни, натхненні ними, продовжують боротьбу за свою гідність і свободу. Серед борців, без сумніву, будуть й учні НВК № 14.

Міністерство інформації Шкільного парламенту