Урок-набат в НВК № 14

25 листопада учні НВК № 14 запалили свічки, щоб пом'янути мільйони жертв голодомору і політичних репресій в Україні. Урок-набат «Голгофа народних страждань» підготували семикласники разом з вчителем історії Кравець Людмилою Віталіївною та класним керівником Єлховою Вікторією Ярославівною.

Людина не живе в одному часі, а у трьох часових вимірах: у минулому, сьогоденні та майбутньому. Дорога у майбутнє пролягає через минуле. Треба осмислити власне минуле, зрозуміти його, бо історія повторюється. І коли люди не зроблять сьогодні висновків, то вони будуть ходити по колу. Діти НВК № 14 це розуміють, тому уважно вслухалися у розповіді про  трагічні події 1932-1933 років, вдивлялися в документальні хронічки, щоб не забути, щоб пам’ятати, щоб не повторити.

Міністерство інформації Шкільного парламенту