Тренінг «Без табу про насильство»

«Без табу про насильство» в НВК № 14

В рамках всесвітньої акції «16 днів проти насильства» в НВК №14 30 листопада для учнів 8-10 класів була проведена лекція з елементами тренінгу «Без табу про насильство». Практичний психолог Корнійчук Оксана Володимирівна розповіла дітям про види насильства, окреслила проблеми, що можуть виникнути в молодіжному середовищі. Учні висловлювали свої думки з приводу переглянутого відеоролика про стосунки між підлітками; об’єднавшись у групи, шукали причини виникнення насильства у запропонованих уявних ситуаціях та шляхи їх вирішення. Вчитель правознавства Дзиґа Наталія Миколаївна нагадала про  кримінальну відповідальність неповнолітніх за скоєння злочинів.

Школярі самостійно виробити правила, які допоможуть уникнути в майбутньому конфліктів, що спричиняють насильство серед підлітків, адже діти поважають права кожного, прагнуть миру і хочуть, щоб шкільна родина жила дружно. Учні закликають: «Ставтесь до людей так, як хочете, щоб вони ставились до вас!»

Міністерство інформації Шкільного парламенту