Заняття Школи молодого вчителя та вихователя ГПД у початковій школі

08 грудня 2016 рокув НВК № 14 було проведено заняття Школи молодого вчителя та вихователя ГПД у початковій школі. Гості познайомилися з родзинками роботи педагогів закладу, відвідали виховний центр «Кабінет материнської педагогіки», який створила і презентувала вчитель початкових класів Демчук Т.Ф. Побували учасники методичного заходу в творчій лабораторії вихователя ГПД Дзиги Н.М., яка продемонструвала заняття з самопідготовки в різновіковій групі «Математичний калейдоскоп».

Справжнім сюрпризом для всіх стало показове засідання шкільного методичного об’єднання «Ми з майбутнього – 2058/2059 навчальний рік», яке представили вчителі початкових класів на чолі з керівником Маліновською Н.П.

Чудовим завершенням роботи ШМВ стало створення новорічного виробу власними руками засобами арт-терапії «Новорічний настрій», який провела вчитель образотворчого мистецтва Булавська Н.В.