Свято Миколая 2016

Святий Миколай завітав до НВК № 14!

День Святого Миколая!
Цього дня повсюди ждуть.
І зима йому встеляє
Свіжим білим снігом путь…

Мають знати всі про нього.
І дорослі, і малі.
Адже, “другий після Бога
Він заступник на землі”.

Всім знедоленим і бідним
Покровитель Миколай.
Завше поглядом привітним
Озира наш рідний край.

У народних легендах Святий Миколай - оборонець людей перед стихійним лихом, найперший помічник усім, хто опинився у біді. А ще Святий Миколай опікується дітьми, виконує їх побажання і роздає подарунки, тому День Святого Миколая - найулюбленіше, найвеселіше дитяче свято.

Учні НВК № 14 чекали на Миколая увесь рік,  мріяли про гостинці.  Вони зібралися 19 грудня в актовій залі закладу, щоб зустрітися зі Святим. Але злий Віхол хотів зіпсувати свято, замести Миколая снігами, навіяти темряву, щоб той не потрапив до діток. Та усе владналося! Янголята переконали лихого Віхола стати добрим, а Миколай завітав до дітлахів, адже вони були слухняними, чемними.

Учні влаштували в честь Святого Миколая концерт: співали, танцювали, декламували, просили для України миру і, звичайно ж, обіцяли слухатися дорослих, гарно вчитися, бути добрими до оточуючих і надалі. На прощання усі отримали сюрпризи від Святого та піднесений настрій.

Міністерство інформації Шкільного парламенту