Зустрічаємо гостей

Гості з м.Авдіївки Донецької області в НВК № 14

Двері НВК № 14 завжди відчинені для гостей із усієї України. 13 січня учнівський та вчительський колектив вітав особливих візитерів – групу дітей та дорослих з м. Авдіївки Донецької області.  В честь відвідувачів організували невеличкий новорічний концерт – подорож зимовими святами. Артисти співали пісні, танцювали, і , звичайно ж, колядували та дарували гостинці. Після виступу учні закладу запросили нових товаришів на теплу розмову за чашкою чаю. Діти ділилися мріями  про мир на Україні, розповідали про своє життя. Після солодкого застілля вирушили на екскурсію навчальним закладом. Активісти Шкільного парламенту НВК № 14 хвалилися своїми здобутками, розповідали про плани на майбутнє. Шкільна родина теж отримала подарунок - щирі посмішки та хороший настрій гостей.

Адміністрація НВК № 14 сердечно дякує Нечипорукам Олександру Леонідовичу, Юлії Василівні та їхнім дітям Кирилові та Ксенії за гостинність та батьківську турботу, виявлену до Зубкова Дмитрика, хлопчика з м. Авдіївки, який Різдвяні свята провів з цією щирою басівкутською родиною. Бажаємо, щоб Ваша доброта й людяність повернулися до Вас сторицею!

Міністерство інформації Шкільного парламенту.